כיצד פותחים דף חדש בחיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד פותחים דף חדש בחיים? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 8617 פעמים


כיצד פותחים דף חדש בחיים? / מאת יואב ברנזוןדף חדש הוא דף יומיומירוב האנשים קשורים וחנוקים בישן. הם אינם מצליחים להיפטר מהעבר, מהזכרונות ומהטראומות - וכך הם נותרים קורבנות של אירועי עבר, של כאבים ישנים ושל כשלונות רחוקים.זכרו, דף חדש הוא דף יומיומי. היכולת להיפטר מהישן וליצור את החדש מתחילה מלימוד, אימון והפנמה של גישה מתחדשת ורעננה המתרחשת יום יום, שעה שעה, שבוע אחרי שבוע.טכניקת הדף החדשטכניקת הדף החדש היא למעשה גישה שעיקרה - מחיקת כל דבר גרוע או לא טוב שקורה לכם, בכל פעם שהוא קורה לכם, מייד אחרי שהוא קורה בחייכם, מבלי להתעכב עליו.רעננות היא היכולת לשכוח - לא לזכור. התחדשות היא היכולת להיפתח - לא לסגור. לפתוח דף חדש פירושו לשכוח מכל דבר רע שקורה לכם כעת או קרה לכם לפני 5 דקות, שעה או שבוע ולא להישאר בו, לא להשקיע בו מחשבה, לא להיזכר בו שוב ושוב ולא לחיות בתוכו במקום לחיות בהווה החדש.להיפטר כל הזמן מהישןהיכולת לפתוח דף חדש היא מיומנות שקשורה בכישרון להיפטר כל הזמן מכל דבר ישן בחייכם שאינו משרת אתכם או אינו טוב ותורם לכם. אנשים רבים מתעקשים לשמר בחייהם דברים לא טובים כחלק "מהמציאות האמיתית" שלהם במקום לבנות מציאות חדשה ורעננה שכוללת בתוכה רק את מה שטוב, תורם ונכון לחייכם כרגע.למדו להיפטר, לזרוק, לשכוח, להדחיק, לשחרר ולהיפרד מהישן מחייכם - כך תוכלו בקלות רבה ליצור עבורכם עולם חדש, דף רענן, שפע של אפשרויות יצירתיות וחיים של זרימה והפתעות.וטיפ לסיום: כדי לפתוח דף חדש עליכם להיפטר בצורה מוחלטת מהדף הישן.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה