ישנו ציר אחד מהותי לחיינו - מהו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ישנו ציר אחד מהותי לחיינו - מהו? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1820 פעמים


ישנו ציר אחד מהותי לחיינו - מהו? / מאת יואב ברנזוןצירים שונים - איזון אחדישנם צירים רבים עליהם אנו נעים כל חיינו ובכולם עלינו למצוא את האיזון הנכון בין: מוחצנות-מופנמות, ביישנות-נועזות, שכלתניות-חושניות, חולשה-חוזקה, כיעור-יופי, חוסר אונים-חוצפה, טכניות-יצירתיות וכו'.אולם, ישנו ציר מהותי אחד החולש על כל הצירים ומשפיע עליהם יותר מכל דבר אחר- זהו הציר שבין חיובי ושלילי. זכרו, זה לא משנה כמה תשקיעו בלהיות מוחצנים, חזקים או יצירתיים, הדבר החשוב ביותר היא לפעול ממקום חיובי ולא ממקום שלילי.חיובי ושליליהציר החשוב ביותר בחיים הוא הציר חיובי-שלילי. זכרו, אין אפשרות למצוא את האיזון בחיים אם אינכם פועלים ממקום חיובי. לכן, כל עוד אדם הוא שלילי - הוא לעולם לא יהיה אדם מאוזן באמת, אלא רק למראית עין.רק אדם חיובי מסוגל לשמור על האיזון שלו לאורך זמן, בנסיבות שונות ובמצבים מורכבים ומסובכים - כי יש לו אמונה אמיתית בפנים, כי הוא נקי מבחינה רגשית וכי הוא פועל מהלב.כיצד נעים משלילי לחיובי?אחת ממשימות חיינו החשובות ביותר היא ללמוד לנוע משליליות לחיוביות מלאה. התחנה הראשונה והחשובה ביותר היא כמובן - דיכוי השליליות שבנו, הפסקת השיפוטיות העצמית ומניעת ההרגל שלנו לחשיבה ספקנית והרסנית.ההשקעה המשתלמת ביותר בחיינו היא חיוביות. חיוביות תביא לנו את הפירות הרבים והמניבים ביותר שנוכל אי פעם להעלות בדעתנו.וטיפ לסיום: מעבר לכל דבר אחר בחייכם - למדו להיות חיוביים בכל מצב. שום ידע, כוח או פיקחות אינם בעלי ערך אמיתי ללא כוח חיובי מניע מאחוריהם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה