בחנו את עצמכם - מהו האור שלכם ומהו הצל שלכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - מהו האור שלכם ומהו הצל שלכם? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1814 פעמים


בחנו את עצמכם - מהו האור שלכם ומהו הצל שלכם? / מאת יואב ברנזוןהאור - חשיפה וגאווההאור הוא הצד החיובי והאהוב שלנו. האור הוא הצד שאנחנו מקבלים בעצמנו. אנשים אוהבים להציג את עצמם בפני העולם דרך האור שלהם, דרך הצד שהם מסכימים איתו ומקבלים אותו.האור יכול להיות "אני אדם מתחשב" או "אני אדם טוב" או "אני אדם סקרן ופתוח" או "אני יצירתי ונדיב". האור הוא כל התכונות שאנו מקבלים בעצמנו ואוהבים בעצמנו ללא שום בעיה או קושי.הצל - הסתרה ובושההצל הוא הצד השנוא שלנו. הצל הוא הצד שאנו שונאים בנו, הצד שבו אנו מתביישים, שאותו אנו מדחיקים, שאותו אנו מנסים להסתיר כל חיינו. הצל הוא הצד שאנו נלחמים בו ומנסים להרוס אותו כדי "לקרוע" אותו מאיתנו אחת ולתמיד.הצל יכול להיות "אני אדם אלים או חסר סבלנות" או "אני אדם אגואיסט" או "אני אדם חוצפן וחסר רגישות" או "אני אדם בעל עיניים גדולות שלא מרוצה מכלום" או "אני אדם מניפולטיבי ושקרן". הצל הוא כל מארג התכונות שמשום מה איננו מקבלים בעצמנו או שחונכנו בבית שלא לקבל אלא לגנות ולשפוט.תנו ביטוי לצל ולא רק לאורבני הזוג שאנו בוחרים הם בדרך כלל הצל שלנו. הדברים שאנו שונאים בהם הם בדיוק הדברים שאנו שונאים בעצמנו. כפי שאיננו מקבלים את הצל שלנו, איננו מקבלים את החלקים בבני הזוג שלנו שמזכירים לנו את הצל שלנו.כדי להיות שלמים ואוהבים באמת, עליכם לקבל את האור והצל שלכם. קבלו את עצמכם בצורה שלמה - אור וצל גם יחד. אל תסרסו את עצמכם ואל תדכאו את הצל שלכם, אלא נסו לקבל אותו באהבה ולבטא את עצמכם בצורה שלמה יחד איתו.וטיפ לסיום: אדם של אור בלי צל הוא אדם חיוור וחסר. קבלו גם את הצל שלכם, והפכו את עצמכם לאדם בעל צבע, ייחודיות ועומק.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה