אם אתם רוצים להצליח ולהיות מאושרים - חזרו הביתה אל עצמכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אם אתם רוצים להצליח ולהיות מאושרים - חזרו הביתה אל עצמכם  

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1878 פעמים


אם אתם רוצים להצליח ולהיות מאושרים - חזרו הביתה אל עצמכם / מאת יואב ברנזוןחפשו את הבית האמיתי שלכםאנשים שהתרחקו מהבית הפנימי שלהם הם אנשים שאינם מחוברים לעוצמות האמיתיות שלהם, ולכן חייהם מעורערים וקשים. זכרו, מי שמתרחק מעצמו - יחווה קושי וסבל בלתי נגמר בחייו. לא משנה מה תעשו כדי להימנע מכך, כל עוד לא תשובו אל עצמכם - הקשיים ימשיכו לרדוף אתכם, רק כדי לדחוף אתכם חזרה לעצמכם.מי שמחפש לממש את עצמו ולהיות מסופק מעבודתו - כל עוד הוא יסרב לגעת ביתרונות ובכוחות המיוחדים לו אלא ימשיך להדחיק את חלומותיו המקצועיים, הוא לא יוכל להיות שמח בחלקו. להיפך, חייו יהיו מסע חיפוש מתסכל ובלתי נגמר אחרי תשובות כוזבות. מי שמחפש יחסים אוהבים - כל עוד הוא יסרב לקבל את מה שהוא ואת צרכיו המיוחדים ויבחר להדחיק את חלומותיו הרומנטיים, הוא יסבול מקשריו הזוגיים ויחווה תסכול וחוסר סיפוק פעם אחר פעם.זכרו, אל תחפשו את בן הזוג הכי טוב - חפשו את בן הזוג הכי מתאים לכם, כי עם בן הזוג הכי מתאים תמיד תגיעו לקשר הכי טוב, אבל עם בן הזוג "הכי טוב" תשלמו מחיר יקר עבור יחסים גרועים.חזרו אל המקום בו הייתם מאושרים באופן טבעיברגע שאתם מתחילים במסע השיבה הביתה אל עצמכם - המציאות שלכם משתנה במהירות לטובה. אך זאת בתנאי שאתם באמת שבים לבית שלכם - ולא לעוד פנטזיה שזרה לכם ולאושר הטבעי שלכם. נסו להיות אנשים טובים יותר, מפרגנים יותר, בוגרים יותר וחיוביים יותר - כך תתקדמו מהר יותר הביתה אל עצמכם.שיבה חזרה הביתה היא החלטה לחזור למקומות, לדברים ולאנשים שעושים אתכם מאושרים ושמחים באמת מבפנים. אל תחפשו את החיצוניות והפוזה. אל תתפתו ותלכו שבי אחרי רושם חיצוני של הצלחה. הקפידו לחזור רק אל המקומות הפשוטים, האמיתיים והאוטנטיים לכם, כי רק הם יגרמו לכם להיות מאושרים לאורך זמן.כל מה שפותח אתכם ועושה לכם טוב וחם בלב - הוא הבית שלכםכל מה שמצית בכם ניצוץ אמיתי של שמחה - הוא הבית שלכם. כל מה שמרתק אתכם ומסקרן אתכם באמת - הוא הבית שלכם. כל מה שגורם לכם לסיפוק שלם ואמיתי - הוא הבית שלכם. כל מה שאתם חולמים לממש מזה שנים - הוא הבית שלכם. כל מה שאתם מרגישים שנולדתם לעשות - הוא הבית שלכם.אם ברצונכם לחזור לבית שלכם - חזרו להורים שלכם, כבדו אותם ונסו לקבל אותם ולסלוח להם כמה שאתם יכולים. אם ברצונכם לחזור לבית שלכם - חזרו לילדות שלכם, לילד שבכם, לכל מה שאהבתם לעשות ולהיות לפני שהפכתם להיות מודעים לכובד של החיים. אם ברצונכם לחזור לבית שלכם - חזרו לעשות את מה שאתם אוהבים, מבלי לחשוב מה זה יועיל לכם, אלא רק מה זה יעשה להרגשה הפנימית שלכם.וטיפ לסיום: חסכו לעצמכם זמן ודמעות. שובו הביתה - ותמצאו שהאושר שחיפשתם כל-כך רחוק חיכה לכם כל הזמן ממש מתחת לאף.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה