מה ההבדל בין אנשים של אנשים לבין אנשים של משימות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין אנשים של אנשים לבין אנשים של משימות? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1792 פעמים


מה ההבדל בין אנשים של אנשים לבין אנשים של משימות? / מאת יואב ברנזוןאנשים של משימותאנשים של משימות הם אנשים ששמים את המשימה לפני האנשים. עבור אנשים של משימות - היעד, המטרה, הפרויקט או התכנון חשוב הרבה יותר מאנשים, מהרגשות, מהפחדים, מהצרכים הרגשיים, מהנסיבות ומהאווירה. כתוצאה מכך, הם בדרך כלל משיגים את היעדים שלהם, הם מבצעים את המשימות שלהם והם ממוקדים במטרות שלהם, אבל כל זה בא ברוב המקרים על חשבון יחסים ורגשות ובמחיר של כעסים ועצבים.בבסיס העניין, אנשים של משימות הם אנטיפטיים. ברגע שמשהו אינו קורה בהתאם לתוכניות או למטרות שהם הציבו לעצמם - הם מתחרפנים, מתעצבנים וכועסים. אם מישהו אינו עושה בדיוק מה שהם רוצים או אם מישהו אינו מתאים את עצמו בדיוק לרצונות וליעדים שלהם - הם שמים עליו איקס ומוכנים "לבעוט בו".אנשים של אנשיםאנשים של אנשים הם אנשים אוהבי אדם. הם שמים את האדם לפני המשימה, דבר שגורם לכך שפעמים רבות היעד או המטרה שלהם הולכים קצת לאיבוד כי הם עצמם אנשים שנוטים מעט ללכת לאיבוד והם חסרי מיקוד במטרות.בבסיס העניין, אנשים של אנשים הם אנשים חברתיים, חברותיים וילדותיים. הם אוהבים להינות, לעשות חיים, לשחק, לבטא רגשות. פחות חשוב להם התכנון, התוכנית, היעד, הפרויקט או המסגרת. הם מעדיפים יותר יצירתיות וספונטאניות בחיים, הם אוהבים חופש והם אינם רוצים להצר את עצמם במסגרת מגבילה או בתוכנית שמתוכננת מראש.מהי "השפה", "השפה הכפולה" ו"השפה האוניברסלית"?"השפה" היא היכולת לדבר בשפה אחת. למשל, בשפה של אנשים או בשפה של משימות. השפה הכפולה היא היכולת לדבר בשתי שפות. כלומר, גם בשפה של אנשים וגם בשפה של משימות. השפה האוניברסלית היא היכולת לדבר בכל השפות - ולכל האנשים והמצבים.לדבר בשפה של משימות פירושו להיות מאוד תכליתי, ענייני, קר וממוקד תוך התעלמות מרגשות. לדבר בשפה של אנשים הוא לדבר בשפה רגשית, כייפית וקלילה תוך התעלמות ממטרות וממסגרת. לדבר בשפה כפולה זה לדעת להשתמש בשתי השפות. לדבר בשפה האוניברסלית פירושו להיות גמיש מספיק כדי לדבר בשפה הנכונה לכל מצב.וטיפ לסיום: אנשים של משימות ואנשים של אנשים צריכים ללמוד אחד מהשני כדי שכל אחד מהם יוכל לדבר בשתי השפות, עד שבסופו של דבר כל אחד מהם ילמד לדבר בשפה האוניברסלית.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה