המהות הפנימית שלנו היא עדינה ורכה ביותר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המהות הפנימית שלנו היא עדינה ורכה ביותר  

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2917 פעמים


המהות הפנימית שלנו היא עדינה ורכה ביותר / מאת יואב ברנזוןכעסים, מתחים, עקשנות, חרדותרוב האנשים מעבירים את חייהם בכעסים, במתחים, בעקשנות, במלחמות, במאבקי כוח ובחרדות. הם מאמינים שהחיכוכים הללו הם חלק בלתי נפרד מהחיים ושזה בלתי אפשרי ולא ריאלי לחיות בלעדיהם.אלא שלמעשה, חיכוכים, מאבקים ומתחים אינם חלק מהחיים האמיתיים וגם לא חלק מהצד האמיתי שלנו. זהו חלק מיותר, הישרדותי ומזיק שאין לנו צורך בו ולכן ניתן לוותר עליו לחלוטין מבלי להפסיד דבר - רק להרוויח.הבסיס הפנימי הוא רגיש ועדיןכולנו ילדים של אלוהים כי נולדנו בצלמו ממש. לכן, הבסיס הפנימי שלנו הוא מאוד עדין, אנושי ורגיש וחיכוכים ומאבקים זרים למהות הפנימית שלנו ואינם עושים לנו טוב.אם תתחילו לתת ביטוי לחלק הפנימי שלכם ותיזכרו במהות העדינה והרגישה שלכם - תתחילו מייד להרגיש טוב מאוד עם עצמכם, כי אתם תתחברו אל הרבדים השורשיים והעמוקים של עצמכם.יותר חמלה ושקט פנימיתנו לעצמכם הרבה יותר מקום לחמלה ולשקט פנימי - התחברו לחלק הרוחני והמקודש שבכם. התרחקו מחיכוכים וממאבקים. וותרו על האגו ועל הצורך לנצח ולהכניע אחרים. שחררו את הצדקנות והעקשנות שלכם והרפו מעט.אפשרו לעצמכם להיות מאושרים מעצם היותכם עדינים, רגישים, סלחניים ושקטים. הכניסו הרבה יותר רגש ואנושיות לחייכם ונסו לצמצם עד למינימום את המקום השכלתני, הנאבק, הכוחני והשתלטני שבכם.וטיפ לסיום: ניתן להצליח ולהתקדם בחיים ללא שום מאמץ, חיכוך, מאבק או מלחמה. דווקא ממקום רגוע, נינוח ופתוח ניתן בקלות לבנות הערכה עצמית והצלחה אישית.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה