מהי השפעה אנרגטית חיצונית וכיצד היא מחוללת שינוי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי השפעה אנרגטית חיצונית וכיצד היא מחוללת שינוי? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2230 פעמים


מהי השפעה אנרגטית חיצונית וכיצד היא מחוללת שינוי? / מאת יואב ברנזוןריפוי דרך השפעה חיצוניתהשפעה אנרגטית חיצונית (Outer Inspiration) מאפשרת ריפוי של פחדים, חסמים ותקיעויות באופן מהיר ובלתי מורגש. למשל, אישה שבילדותה חוותה טראומה וננשכה על ידי כריש פונה לעזרתו של מאמן כרישים בריפוי אותה הטראומה.היא שורה במחיצתו זמן מסוים וצופה בפעילותו ובהתנהגותו עם כרישים. הקרבה הפיזית אליו וההשראה החיצונית של הביטחון וחוסר הפחד של מאמן הכרישים מגיעים אל אותה האישה ומשפיעים גם עליה ובכך מסייעים לה להתגבר על הפחדים שלה ולהיזכר מחדש בתחושת הביטחון שהיא איבדה.תכנות מחדש של התת-מודעעצם השהייה הקרובה לאדם שפתר בעצמו בעיה שמטרידה אתכם גורמת באופן בלתי מודע ובלתי מורגש לתכנות מחדש של תת-המודע שלכם. משהו בביטחון ובפיתרון שלו "עובר" גם אליכם באמצעות אותה השפעה חיצונית ומחולל אצלכם שינוי בדומה לשלו.חשוב לזכור שבאותה המידה, קירבה פיזית לאדם שיש לו בעיה קשה בתחום מסויים עלולה במשך הזמן ל"הדביק" גם אתכם באותה הבעיה, למרות שמעולם לא הייתה לכם בעיה באותו התחום ולגרום לכם "לפתע" לסבול ממנה באופן כרוני.השפעה חיצונית ככלי ריפויהשפעה חיצונית היא כלי ריפוי עוצמתי וחזק מאין כמוהו. זהו כלי המאפשר חיזוק, העצמה, פירוק בעיות ויצירת שינוי מהיר בצורה קלה ובאופן כמעט בלתי מורגש, ללא צורך בשנים של ניתוח פסיכולוגי.במידה רבה השפעה חיצונית דומה ל"אבק של כוכבים" המשפיע על כל מי שנמצא בקרבתו. הבחירה לשהות במחיצם של אנשים בריאים וחיוביים שייכת לקטגוריה של השפעה חיצונית מרפאת.וטיפ לסיום: דרך השפעה חיצונית ניתן לפתור בעיות אישיות גם מבלי להבין אותן או להיות מודע אליהן.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה