מהו המקור לתקיעות עמוקה בחיים וכיצד יוצאים ממנה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו המקור לתקיעות עמוקה בחיים וכיצד יוצאים ממנה? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2296 פעמים


מהו המקור לתקיעות עמוקה בחיים וכיצד יוצאים ממנה? / מאת יואב ברנזוןתקיעות עמוקה - המקוראנשים שמוצאים את עצמם תקועים באופן חמור ונרחב במרבית תחומי חייהם או בכל תחומי חייהם הם אנשים בעלי גישה ילדותית ועקשנית המחפשים רק אחרי הפתרונות הכי מיוחדים והכי מושלמים.המקור לכל בעיות התקיעות היא הנטייה להתעקש על פתרונות מיוחדים ומושלמים לבעיות הרגילות של החיים, חוסר מוכנות להתפשר, חוסר חיבור למציאות וחוסר יכולת לקבל דברים לא מושלמים או דברים בהתהוות.כיצד משתחררים מתקיעות?בדרך כלל, כאשר אדם נתקע באופן עמוק וחמור בגזרה אחת של חייו - הוא ישליך את התקיעות שלו על יתר תחומי החיים שלו וגם בהם הוא ייתקע, לא יתקדם ולא יבצע החלטות.הלוגיקה הפנימית של תקיעות עמוקה בחיים היא זו: הכל תלוי בכל. אם תחום אחד תקוע כי הפיתרון המושלם טרם התגלה גם יתר תחומי החיים יחכו עד שיימצא הפיתרון המיוחל.צעדים ראשוניםהפיתרון לבעיות התקיעות בחיים נעשה בשני רבדים מרכזיים: אחד, שינוי פנימי וקבלת האפשרות לאמץ פתרונות לא מושלמים ולא הכי מיוחדים אלא פתרונות פרקטיים, מעשיים ונכונים.שניים, ניתוק הקשר הרוחבי בין כל תחומי החיים התקועים, זיהוי התחומים בהם ניתן לבצע החלטות מיידיות קדימה, ביצוע אותן החלטות ראשונות ודחיית הבעיות הקשות והמורכבות ביותר רק לסוף התהליך.וטיפ לסיום: אנשים תקועים הם אנשים שגישתם לחיים היא זו - או הכל או לא כלום, או רק הכי טוב והכי מושלם או שום דבר.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה