איך להצליח בחיים בקלות וביעילות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך להצליח בחיים בקלות וביעילות? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1935 פעמים


איך להצליח בחיים בקלות וביעילות? / מאת יואב ברנזוןצדק, שלמות, רומנטיקה והגינותאנשים שמאמינים בצדק, בשלמות, ברומנטיקה או בהגינות אנושית הם במקרים רבים אנשים שנכשלו ונכשלים בחיים. הם אינם מצליחים להשיג את מה שהם רוצים משום שהם מאמינים באידיאלים ולא דווקא בדברים שבאמת עובדים.אם אתם מנסים לפתור בעיה זוגית, עסקית, תעסוקתית, משפחתית, כלכלית או אחרת בחייכם בצורה מסוימת וזה לא עובד - עליכם לחפש מה כן עובד במקום להרגיש מרומים או מאוכזבים מהחיים, במקום להרגיש שהחיים אינם הוגנים ואינם צודקים כפי שהם צריכים להיות.חפשו מה עובד?אם אתם באמת רוצים שהחיים יעבדו עבורכם - עליכם תמיד לחפש מה עובד ולפעול לפי מה שעובד. אם נראה לכם שמשהו מסוים צריך להיפתר בדרך מסוימת, אבל משום מה זה לא עובד, למרות שזה נראה הכי הגיוני, הכי צודק, הכי נכון והכי מושלם, כנראה שעליכם לשנות את הגישה שלכם.מרבית האנשים שנכשלים בחיים - נכשלים רק משום שהם מתעקשים על גישה מסוימת ואינם מוכנים לשנות גישה מגישה מפסידה לגישה מצליחה. הם ממשיכים לעשות את אותם הדברים שלא הביאו אותם להצלחות במקום לחפש דרכים חדשות להצלחה.תפעלו רק לפי מה שעובדאם הדרך שבה בחרתם לחיים שלכם אינה עובדת - אין שום סיבה לחזור עליה שוב ושוב. אם תחזרו עליה שוב ושוב - אין שום סיבה שפתאום הדברים יתחילו לעבוד ולהצליח.לעומת זאת, אם גיליתם, אפילו במקרה, משהו שגן עובד עבורכם בקלות וביעילות פשוט המשיכו לעשות בדיוק את אותו הדבר שוב ושוב. אנשים שמוצאים את נוסחת ההצלחה שלהם חייבים לדבוק בה למרות שרוב האנשים, גם אם מצאו משהו שעובד להם, מבצעים אותו זמן מסוים ולאחר מכן חוזרים להרגלים הישנים שלהם.וטיפ לסיום: חפשו מה עובד, נסו את זה, אם זה עובד לכם - דבקו בזה. כל מה שלא עבד לכם עד היום - מעכב ומיותר לחלוטין בחייכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה