עם השנים אנו מתרככים - מדוע?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עם השנים אנו מתרככים - מדוע?  

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2468 פעמים


עם השנים אנו מתרככים - מדוע? / מאת יואב ברנזוןנוקשות נובעת מפחדאנשים צעירים הם בדרך כלל נוקשים, קיצוניים, טוטאליים וקשים יותר עם עצמם ועם החיים לעומת אנשים מבוגרים ומנוסים יותר, שמסוגלים להיות גמישים יותר עם האידיאלים והאידאות שלהם.זכרו, נוקשות נובעת מהפחד מהחיים, מהפחד לחיות את החיים, מהפחד מלהבין ולקבל את החיים כפי שהם ומהקושי לזרום עם החיים על מורכבותם וגמישותם.רכות נובעת מניסיון חיים, מביטחון ומהבנהככל שאנו מתבגרים יותר - אנו מתרככים יותר, משום שאנו מבינים יותר החיים, אנו רגועים יותר, מנוסים יותר ומוכנים לקבל את החיים ואת עצמנו יותר.רכות נובעת מניסיון חיים, מבגרות, מביטחון ומהבנה מעמיקה יותר של החיים. רכות מאפשרת לנו להמשיך הלאה ולחיות את החיים למרות כל המכשולים והקשיים שאנו עוברים בדרך בעוד שנוקשות גורמת לנו להתרסק מכל משבר קטן, להיתקע מכל כישלון שאנו חווים ולהיכנס לטראומה מכל דחייה או נטישה שאנו עוברים.ריכוך היא הדרך להתבגר בצורה בריאהמי שרוצה לחיות חיים טובים במשך כל חייו - חייב לחפש דרכים לרכך את עצמו, לאזן את עצמו, לעדן את עצמו, להעמיק את עצמו ולהתחבר לעצמו ולרכות שבו.אנשים בוגרים הם אנשים שלומדים לרקוד עם החיים ברכות ובחינניות במקום להילחם בחיים ולהיאבק בהם. הם יודעים לזרום עם החיים ביצירתיות ובגמישות במקום להיכנס בהם בכוח.וטיפ לסיום: אל תהיו נוקשים עם החיים כי החיים יהיו נוקשים אתכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה