כשיש לכם ביטחון עצמי - אין לכם צורך לבצע מניפולציות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כשיש לכם ביטחון עצמי - אין לכם צורך לבצע מניפולציות  

מאת   04/09/2008 |  נצפה 6485 פעמים


כשיש לכם ביטחון עצמי - אין לכם צורך לבצע מניפולציות / מאת יואב ברנזוןמהי מניפולציה?מניפולציה היא הניסיון לבצע פעולה אחת - כדי להשיג מטרה אחרת לגמרי. מניפולציה היא הטעייה מכוונת של אחרים שנועדה להסתיר מהם את הכוונות האמיתיות שלנו.באמצעות מניפולציה - אנו מסוגלים להסתיר את האמת שלנו ולהחצין החוצה כוונות לגמרי לא אמיתיות או נכונות כדי לספק או כדי לרצות את השומעים שלנו.מניפולציות הן הכלי של החלשיםמניפולציות הן תמיד הכלי של החלשים - אלה שלא יכולים להרשות לעצמם לחשוף את כוונותיהם האמיתיות, ולכן נאלצים לעטוף את רצונותיהם האמיתיים בלבוש אחר, מזוייף ושקרי.אדם מניפולטיבי הוא אדם שפועל מתוך הנחה שקרית לגבי עצמו - הוא אינו מאמין שהוא יכול להשיג את מה שהוא רוצה בצורה ישירה, ולכן הוא פונה לדרך העקיפה. מרוב שהוא אינו מאמין בכוחו וביכולותיו האמיתיות - הוא מחפש דרך חלשה להשיג את רצונותיו. במקום ללכת בדרך הישרה - הוא הולך בדרך הפתלתלה, וכך הוא רק מאריך, מפתל ומסבך את דרכו.חוזק, עוצמה ויושרה הם הכלים של אנשים בעלי ביטחון עצמישימו לב, אנשים בעלי עוצמה וביטחון עצמי אומרים אמת יותר מאשר אנשים חלשים ומפוחדים. לאנשים בעלי ביטחון עצמי אין צורך להסוות את הרצון שלהם ולהסתירו. להפך, הם מספיק בטוחים כדי לחשוף את הרצונות שלהם ולהביע אותם כפי שהם.כשאנשים שבטוחים בעצמם רוצים משהו - הם אומרים ומביעים זאת בצורה בהירה וברורה. הם אינם מתפתלים, הם אינם מפתלים את דבריהם, הם אינם מבלבלים את המסר שלהם והם אינם מטשטשים את כוונותיהם האמיתיות. להפך, יש להם אינטגריטי והם עומדים מאחוריו בכל מאת האחוזים.וטיפ לסיום: מניפולציה תאפשר לכם להשיג שבריר קטן ממה שתוכלו להשיג באמצעות האמת הישרה והפשוטה שלכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה