כיצד תצרו חברים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תצרו חברים? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 2427 פעמים


כיצד תצרו חברים?

חברות מבוססת על נתינה ברבדים שונים / מאת יואב ברנזוןאנשים ללא חברים הם אנשים שאינם נותניםאנשים ללא חברים הם אנשים שאינם עסוקים בנתינה כלשהי. הם אינם נותנים מהזמן שלהם, מהכסף שלהם, מהידע שלהם או מהכייף שבהם לאף אחד.אנשים ללא חברים אינם אנשים דחויים או לא רצויים - אלא אנשים שאינם משקיעים ביצירת חברויות ובטיפוחן, וכתוצאה מכך הם נותרים מבודדים.נתינה ברובדים שונים מביאה חברויותנתינה יוצרת חברויות. אם אדם הוא נהנתן ופזרן - הוא ימשוך אליו אנשים שאוהבים להינות כמותו. אם אדם הוא בעל ידע וחכם - הוא ימשוך אליו אנשים שאוהבים לנתח ולהתפלסף. אם אדם הוא מצחיק או כייפי - הוא ימשוך אליו אנשים שאוהבים לצחוק או להצחיק. אם אדם הוא טוב ומסור - הוא ימשוך אליו אנשים שמעריכים נאמנות וחברות ללא תנאי.שימו לב, אם אתם אנשים מבודדים וברצונכם ליצור לעצמכם חברויות חדשות עליכם לתת משהו מעצמכם כדי לתרום לאחרים - ואלה בתורם יתרמו לכם מעצמם בחזרה. בבסיס, כל חברות נובעת מהפרייה הדדית ומהרגשה שכל אחד מקבל מהקשר משהו. ללא הרגשת הקבלה הזו - חברויות לא נוצרות או שהן פשוט גוועות מעצמן.כיצד תיצרו חברים חדשים?חברויות חדשות נוצרות בשני שלבים. האחד, יצירת קשר ראשוני. השני, טיפוח הקשר בצורה קבועה ושיטתית לאורך תקופת זמן ארוכה.כדי ליצור חברויות חדשות עליכם ליזום, להציע, לתת בחינם, לתרום, להתנדב, לחזר ולהגיש לאנשים דברים שאתם אוהבים ויודעים לתת מעצמכם. חלק מהאנשים שיקבלו את מתנותיכם יהפכו ברבות הימים לחברים שלכם. כדי לטפח חברויות עליכם להשקיע זמן לחברויות הללו, לא להזניח אותם, לא להיעלם, ליזום פעילויות משותפות, להיפגש ולתרום לצד השני.וטיפ לסיום: חברויות גוועות אם הן אינן מטופחות ואינן מפרות את שני הצדדים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה