אנו עשויים מהחלומות שאותם אנו חולמים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אנו עשויים מהחלומות שאותם אנו חולמים  

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1841 פעמים


אנו עשויים מהחלומות שאותם אנו חולמים / מאת יואב ברנזוןאנו אבק של כוכביםהחיים שלנו הם שיקוף של מה שאנו מוכנים לחלום ולהאמין עבור עצמנו. למעשה, אנו עשויים בדיוק מאותו החומר שעליו אנו מרשים לעצמנו לחלום - אם נרשה לעצמנו לחלום בגדול נהיה גדולים בעצמנו ואם נתיר לעצמנו לחלום בקטן נישאר קטנים.בכל אחד מאתנו קיים כוכב, ממש. אם נרשה לעצמנו לחלום - נוכל להגשים את הכוכבנות שבנו. אם נדכא את זכותנו לחלום - נדכא את עצם מהותנו.ללא חלומות - אין תוכן ומשמעות לחיינואנשים חסרי חזון, נטולי חלומות, משוללי תקוות - הם למעשה אנשים מתים. שימו לב, אנשים כבויים וחסרי אנרגיה הם תמיד אנשים חסרי ניצוץ של תקווה. בעוד שאנשים שמחים ואנרגטיים הם אנשים בעלי חלומות, תקוות ושאיפות רבות.ללא חלומות - אנו מאבדים את התוכן ואת המשמעות לחיינו. אם אין לנו תקווה למשהו גדול, אם אין לנו תוכנית של צמיחה אישית, אם אין לנו מטרה גדולה שאותה אנו רוצים להשיג או יעד מדהים שאליו אנו רוצים להגיע - מה יש לנו?כיצד כוכב נולד?כל אדם הוא כוכב - אם רק הוא מוכן להיוולד מחדש. כוכבים נולדים בהחלטה לבנות את עולמם אחרת, לעצב את המציאות של חייהם, לחלום מחדש, להאמין בחיובי ולגבש נחישות להצליח.אנשים אנונימיים לחלוטין יכולים להפוך את עצמם לכוכבים נוצצים אם רק יציבו לעצמם מטרות ברורות, חיוביות, מלאות השראה ומרגשות.וטיפ לסיום: לוותר על חלומות פירושו לוותר על התוכן המרכזי של החיים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה