לאיזה קלאס אתם שייכים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לאיזה קלאס אתם שייכים? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1942 פעמים


בחנו את עצמכם - לאיזה קלאס אתם שייכים? / מאת יואב ברנזוןמהו קלאס?קלאס היא מסגרת הזדהות רגשית. כל אדם שייך לקלאס מסויים - כלומר הוא מזדהה באופן עמוק עם מסגרת מסויימת והיא זו המגדירה את מי שהוא. 5 מסגרות ההזדהות המרכזיות הן: הזדהות עם עצמך, עם ההורים, עם בני הזוג והילדים, עם המדינה ועם העולם.קלאס A - הזדהות עם עצמךאינדיבידואליסטיים. מתבודדים. עצמאיים. גאונים בתחום אחד מסויים. מעוכבים מבחינה חברתית. סוציומטים. בדרך כלל רווקים. יצירתיים מאוד. ייחודים ומיוחדים מדי. לא מצליחים להשתלב בשום מסגרת מסודרת אלא במסגרות מיוחדות שהם יוצרים לעצמם. הולכים רק בדרך שלהם ולא בשום דרך אחרת. יכולים להיות עניים מרודים או עשירים מופלגים.קלאס B - הזדהות עם ההוריםממשיכי דרך. תלותיים במשפחה שלהם ומזדהים עם ההורים שלהם. אינם חורגים מהדרך שההורים מתווים להם. משתדלים להיות "ילדים טובים" ולרצות את ההורים שלהם כל חייהם. בוחרים בני זוג ומקצוע בהתאם לאישור מההורים. במקרים רבים, נכנסים לעסק של אבא או אמא וממשיכים את דרכם. פוחדים מהתמודדות עצמאית, מפונקים ומוגנים מדי.קלאס C - הזדהות עם בני הזוג וילדיםאנשי משפחה. חברותיים. משפחתיים מאוד. אוהבי ילדים. מתחברים למסגרות. זקוקים מאוד לזוגיות ולחברים. מתקשים לשרוד ללא יחסים ממוסדים. בדרך כלל מתחתנים בגיל מוקדם. מזדהים עם בני הזוג והילדים שלהם. שייכים בדרך כלל לבורגנות או לעשירונים הבינוניים.קלאס D - הזדהות עם המדינהאנשים עממיים, חברתיים או לאומיים. עסקנים. מעורבים בחיי המדינה מבחינה לאומית, פוליטית וחברתית. בדרך כלל, אנשי מסיבות ואירועים. מקיפים את עצמם באנשי קשר רבים. מכירים את כולם אבל לא חברים קרובים של אף אחד. עממיים. עוזרים ביד רחבה לכל מי שזקוק לעזרה. בדרך כלל בעלי הכנסה ממוצעת או נמוכה. מזדהים עם המדינה והעם שלהם.קלאס H - הזדהות עם העולםאזרחי העולם. בעלי נטייה לניהול. רציונליים. סגורים רגשית. מסתכלים בגדול. בינלאומיים. מקושרים לארגונים גדולים ועובדים במערכות גדולות. בעלי מודעות חברתית גלובלית. נוטים להתנדב ולתרום לעמים נחשלים או למטרות פילנטרופיות. בעלי כספים. שייכים לעשירון העליון. משכילים ומפותחים מבחינה שכלית. מנותקים או מרוחקים ממולדתם ומזדהים עם העולם הגדול ועם אזרחים ממדינות שונות.וטיפ לסיום: לכולנו יש משהו מכל קלאס. אבל ישנו קלאס אחד איתו אנו מזדהים יותר מכל.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה