האושר שלנו תלוי ביכולת שלנו לאשר ולתמוך בעצמנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האושר שלנו תלוי ביכולת שלנו לאשר ולתמוך בעצמנו  

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1932 פעמים


האושר שלנו תלוי ביכולת שלנו לאשר ולתמוך בעצמנו / מאת יואב ברנזוןלהקטין את מקדם החיכוך העצמי


ככל שנקטין את מקדם החיכוך העצמי שלנו, דהיינו את ההתנגדות והביקורת העצמית שלנו, כך החיים יזרמו לטובתנו יותר ויותר.אנשים שיש להם חיים של סבל, של קושי, של מאמץ בלתי נסבל ושל כישלונות אחרי כישלונות - הם אנשים בעלי מקדם חיכוך עצמי גבוה. כל צעד עולה להם בדמים, ואחרי כל צעד קדימה הם נסוגים לאחור, כי הם ממשיכים באופן מודע ולא מודע להזין את החוסר האישור העצמי שלהם.החיים הופכים בלתי נסבלים כשאנו מתנגדים לעצמנוכשאנו מתנגדים לעצמנו עמוק בפנים - שום דבר אף פעם לא מסתדר לנו. הקשרים שלנו נכשלים פעם אחר פעם ואנו מתקשים להבין במה פשענו. העסקים שלנו נובלים ומתרסקים ואנו מתקשים להבין מדוע זה קורה דווקא לנו. מערכות היחסים שלנו דועכות ואיננו מבינים איפה טעינו. החיים שלנו קמלים והולכים ואנו מבולבלים באשר לסיבה. מצב הרוח שלנו נעשה שפוף ונמוך יותר ויותר ואנו מרגישים חסרי אונים ומתוסכלים מהנטל הכבד הרובץ על כתפינו ועל ליבנו.זכרו, אנחנו אלה שבוחרים האם להתנגד ולבקר את עצמנו או האם לקבל ולאשר את עצמנו. אם נבחר בהתנגדות - כל חיינו יהיו קשים. לעומת זאת, אם נחליט לאהוב את עצמנו ולאשר כל פעולה שאנו עושים - החיים יתחילו להיפתח עבורנו ולחייך לעברנו.אישור עצמי הופך את החיים לאפשריים ולמאושרים יותרברגע שאנו הופכים את כיוון המחשבה שלנו על עצמנו ומחליטים לאשר את עצמנו, לקבל את עצמנו ולאהוב את עצמנו באופן שיטתי ועקבי כל בוקר וכל ערב מחדש - גם הכיוון של החיים שלנו משתנה.מרגע שאנו מאשרים את עצמנו - אנו הופכים למאושרים יותר. מרגע שאנו מאשרים כל דבר שאנו עושים - אנו נעשים קלילים יותר. מרגע שאנו מאשרים את מי שאנו - החיים הופכים פשוטים וברורים יותר עבורנו.וטיפ לסיום: ללא אישור וקבלה עצמית תמיד נלך צעד אחד קדימה ושניים אחורה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה