מה ההבדל בין אמת למציאות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין אמת למציאות? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1969 פעמים


מה ההבדל בין אמת למציאות? / מאת יואב ברנזוןהאמתהאמת היא ההרגשה השלמה והפנימית שלנו, שבה אנו מאמינים בכל מאודנו. האמת היא האידיאל שמנחה אותנו ומעניק לנו תקווה לחיים טובים ונכונים יותר מבחינתנו.אמת היא דבר שאסור לוותר עליו מצד אחד, אך לא ניתן תמיד לחיות לפיו מצד שני, משום שבינינו לבין האמת קיימת מציאות, והיא לעיתים מפריעה או מגבילה את היכולת של האמת שלנו להתממש.המציאותהמציאות היא המצב בפועל, הנסיבות, המגבלות, הפחדים והקשיים. המציאות היא הצורך שלנו לחיות בהווה, להתמודד עם הקשיים הנוכחיים, לקבל החלטות שאינן מושלמות אבל הכרחיות.אדם מציאותי מקבל החלטות פרקטיות בהתאם לנסיבות השונות. אדם מרחף או מנותק שאינו מסוגל להתמודד עם המציאות - בורח ממנה לפנטזיה שבה הוא מנסה לחיות את האמת שלו מבפנים, אבל לא מבחוץ.כיצד מגשרים על הפער בין אמת למציאות?רוב האנשים חיים בפער הקיים בין המציאות של חייהם לבין האמת הפנימית שלהם. למעשה, עבור כל האנשים, החיים הם מסע שמטרתו לסגור על הפער הזה במטרה לחיות במציאות האמיתית, כלומר במציאות החופפת לאמת הפנימית.כדי לגשר על הפער שבין האמת למציאות וליצור חפיפה בין שתיהן עלינו לעשות שני דברים: אחד, תמיד לזכור ולחיות את האמת הפנימית שלנו ולא לשכוח אותה או לאבד את האמון שלנו בה. שניים, לקבל החלטות ולעשות פעולות ופשרות במציאות הריאלית תוך כדי תהליך החתירה שלנו אל האמת הפנימית.וטיפ לסיום: החכמה בחיים היא להיות פרקטי מבלי לאבד את החזון והאמת הפנימית.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה