האם אתם אדם עגול או אדם מרובע?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם אדם עגול או אדם מרובע? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 8355 פעמים


בחנו את עצמכם - האם אתם אדם עגול או אדם מרובע? / מאת יואב ברנזוןאדם עגולאדם עגול הוא אדם שלא סגור על עצמו אף פעם. הוא תמיד משאיר פתחים לא סגורים. הוא לא אוהב להילחם ישירות בבעיות אלא עוקף אותם, דוחה אותם או פשוט מתעלם מהם. אדם עגול הוא אדם שנותן למצבי הרוח לשלוט בו ולכן הוא בלתי צפוי ומאבד דברים כי הוא אינו יודע לאחוז בהם.אדם עגול אינו מתחייב לשום דבר ולאף אחד באמת. הוא לא יודע מה הוא רוצה, ולכן הוא מתקשה מאוד להתמיד בדברים אלא הוא מזגזג כל הזמן. הוא אינו יודע להשקיע עד הסוף במטרות שלו ולכן הוא אינו משיג אותם אף פעם. אדם עגול מעגל פינות, מחפף, מנציח את הבינוניות שלו ואינו מגיע להישגים משמעותיים בחיים שלו כי הוא אינו יודע להילחם על דברים.אדם מרובעאדם מרובע הוא אדם שיטתי מאוד, טכני וישיר שהולך תמיד בקו אחד ומתמיד בדברים עד הסוף ללא פשרות. הוא מסמן מטרה ומגיע אליה, לא משנה מהו המחיר. אדם מרובע אינו פוחד להילחם על דברים בחירוף נפש, להעיז, לתת את עצמו עד הסוף ולא לוותר גם כשהכל נראה אבוד לחלוטין.אדם מרובע הוא אדם שמוכן לעבוד קשה, להזיע, להתאמץ מאוד ולא לברוח אל הקל והזמין. אדם מרובע הוא אדם שיודע בדיוק מה הוא רוצה ושאינו מניח למטרות שלו עד שהוא משיג אותן בדיוק כפי שהוא רצה.עגול ומרובעעגולים הם אנשים נעימים ונחמדים שאיכשהו לא מגיעים לאן שהם רצו, שמוותרים בדרך, שמתפשרים המון, שמפחדים לקחת יוזמה ולעשות צעדים נועזים בחיים, שחוששים לחשוב בגדול ולשלוט בחיים שלהם.מרובעים הם אנשים קשים יותר ונוקשים. לעיתים הם אינם נעימים אבל הם מגיעים בדיוק לאן שהם רוצים, הם יודעים להציב לעצמם את המטרות האמיתיות והם אף פעם אינם מוותרים עליהם, אלא יתנו את נפשם ואת כל עוצמת המחויבות שלהם.וטיפ לסיום: ככל שאנשים מתבגרים - כך הם לומדים שכדי להצליח ולהיות מאושרים עליהם לנקוט גישה מרובעת ולא עגולה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה