הדרך היחידה והאמיתית ללמוד את החיים היא תמיד להתחיל נמוך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדרך היחידה והאמיתית ללמוד את החיים היא תמיד להתחיל נמוך 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1865 פעמים


הדרך היחידה והאמיתית ללמוד את החיים היא תמיד להתחיל נמוך / מאת יואב ברנזוןלהתחיל נמוך - הכי נכון והכי קלרוב האנשים מנסים להתקדם בקפיצות, להתקדם מלמעלה, לוותר על שלבים - הכל בניסיון להימנע מתהליך אמיתי ויסודי של בנייה עצמית. אלא שכל הניסיונות הללו מועדים מראש לכישלון. זכרו, אינכם יכולים לדלג על שלבים. אינכם יכולים לקצר תהליכים. בסופו של דבר, רק מי שעושה עבודה מנמוך - יגיע גבוה.שימו לב, זה מאוד קשה וזה כמעט בלתי אפשרי להתחיל מהקשה - ברוב המקרים זה פשוט בזבוז מיותר של אנרגיה יקרה. יותר קל להתחיל מנמוך. יותר פשוט ונכון להתחיל מתרגילים פשוטים ורק אחרי כן לעבור לתרגילים מורכבים של החיים. בדיוק כמו ללמוד נהיגה או ללמוד ללכת. בהתחלה זוחלים, אחר כך מתרוממים ורק בסוף הולכים ורצים - זה בלתי אפשרי לרוץ לפני שזחלנו.בלי יסודות - אין לכם שום בסיס אמיתי להצלחהמי שלא פותר באמת את הבעיות הנוכחיות שלו - אינו יכול באמת לצמוח הלאה לשלבים מתקדמים יותר. מי שמחפף ומנסה לדלג על תחנות החיים - לעולם לא יוכל באמת להפוך לאדם עם עוצמה וכוח, כי הוא תמיד יישאר שברירי, מעורער, חלש ושטחי בהבנתו את עצמו ואת החיים.דווקא מי שמתחיל מרף נמוך ומציב לעצמו מטרות קטנות ונמוכות יחסית בהתחלה - מקנה לעצמו את האפשרות הנינוחה והאמיתית להפנים כל שלב לאט וביסודיות, וכך להתקדם עוד ועוד במעלה הסולם האנושי.מי שמתחיל מהנמוך - בונה בהדרגה יכולת גבוהה ביותרמי שיש לו יסודות - תמיד יגדל גבוה. מי שיש לו שורשים חזקים - תמיד יטפס הלאה ולמעלה. אבל מי שאין לו שיטה, אין לו ערכים, אין לו הרגלים חיוביים, אין לו משמעת, אין לו סקרנות בריאה ואין לו סבלנות להשקיע ובאמת ללמוד בכל שלב בו הוא נמצא בחיים איך עושים את הדבר הנכון - לעולם לא יגיע למלוא הגובה האמיתי שלו, אלא יישאר תקוע, נמוך, בינוני ומתוסכל.לכן - אל תתביישו להתחיל מהנמוך. אל תתביישו לשאול שאלות. אל תתביישו לחזור דווקא אל היסודות. דעו לכם, שדווקא בדברים הבסיסיים, הפשוטים, בדברים הכי יסודיים - שם טמונים מרבית הפתרונות שלכם לחיים, כי משם התחילו גם כל הבעיות שלכם.וטיפ לסיום: כל סיבוך וקושי בחיים הנוכחיים שלכם נוצר בגלל שדילגתם על עקרון יסודי ופשוט לחלוטין בעברכם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה