מהו סוד הסבלנות המשתלמת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו סוד הסבלנות המשתלמת? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1977 פעמים


מהו סוד הסבלנות המשתלמת? / מאת יואב ברנזוןכל פעולה חסרת סבלנות - אינה משתלמתכל פעולה שאתם עושים מתוך לחץ, מתח או חוסר סבלנות - אינה פעולה משתלמת בטווח הארוך, והיא תחזור אליכם בצורת הפסד או חוסר כדי שתתקנו ותשלימו אותה.אנשים רבים מנסים לקצר תהליכים ולחסוך בזמן - על ידי גישה חסרת סבלנות וקצרת רואי. הם מאמינים - בטעות - שהם אכן מצליחים כביכול לעקוף תהליכים ולהשיג את מבוקשם, אולם לאמיתו של דבר הם מגלים שאין הדבר כך ובטווח הארוך מחכה להם בדיוק את אותה העבודה.כל פעולה סבלנית תביא לכם ברכההדבר היפה בסבלנות - שהיא תמיד משתלמת. אם יש לכם סבלנות ברזל, ואתם יודעים להמתין שדברים טובים יגיעו אליכם בדרך הטובה - הם יגיעו וישארו שם. לעומת זאת, כל פעולה לא סבלנית תביא לכך שמה שהשגתם יברח לכם מהידיים בסופו של דבר. זכרו, רוב האנשים מוותרים מהר מדי על דברים שחשובים להם ושהם רוצים להשיג רק בגלל שאין להם את הסבלנות לחכות מספיק זמן ואת האמונה שזה יקרה בסופו של תהליך.סבלנות היא המוכנות שלכם להקשיב למה שבאמת חשוב לכם בחיים, ללמוד לא לבצע פעולות ברוטאליות או פוצעות מדי. לרסן את הדחף לבצע מעקפים חותכים ומהירים. להפנים את העובדה שעליכם לעבוד קשה ולאורך זמן כדי להתחזק ולהתעצם. לדעת להמתין לפעמים חודשים, שנים ואף יותר לתהליכים עמוקים שיסתיימו. ובעיקר: לחיות את החיים ולעשות את הדברים בקצב הנכון, במתינות, ברוגע ובחיוך - כל יום מחדש.חוק הסבלנות המשתלמתחוק הסבלנות המשתלמת הוא זה - אם תנועו בחיים בניחותא, תגיעו תמיד יותר מהר וטוב יותר למטרותיכם. שימו לב, אינכם יכולים לעקוף את חוק הסבלנות המשתלמת, כי בכל פעם שתנסו לקצר תהליכים - זה רק יאריך את התהליכים שאתם עוברים ויעכב את החיים שלכם.לכן, אם ברצונכם לקבל ברכה לחייכם - פעלו במתינות ובסבלנות. כך, כל פעולה שתעשו תהפוך לפעולה מבורכת, עמוקה, אפקטיבית ומתגמלת.וטיפ לסיום: אין כמעט דבר בעולם שלא תוכלו להשיג אם יש בכם את הסבלנות המתאימה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה