כיצד תהיו אנשים זורמים ומשוחררים באמת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תהיו אנשים זורמים ומשוחררים באמת? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 2755 פעמים


כיצד תהיו אנשים זורמים ומשוחררים באמת? / מאת יואב ברנזוןכבולים ומקורקעים לעקרונות חוסמיםאם אתם כבולים לעקרונות ולאידיאלים - אתם תתקשו לזרום בחיים, משום שאתם מלאים בציפיות מאחרים, משום שאתם מאמינים שישנה רק דרך אחת לעשות דברים, משום שאתם פוחדים לשחרר מעט את הרסן ולזרום עם הלא ידוע.אנשים שכבולים ומחופרים עמוק מדי באדמה הם אנשים שההתפתחות הרגשית שלהם מעוכבת. הם מחפשים רק את הבטוח, ולכן חייהם משעממים, תקועים וצפויים מדי. בדרך כלל, כדי לחוות מעט מהחיים - הם מאבדים שליטה מדי פעם, מה שכמובן אינו מועיל אלא מזיק, כי אובדן שליטה טוטאלי הוא הרסני וחסר טעם.צפים ללא כיוון או מטרהאם אתם חסרי עקרונות לחלוטין ומשוחררים מכל מוסר ועקרון - אתם אבודים, משום שאין בכם כל אמונה או סדר, משום שאין לכם מחויבות לשום לדבר כולל עצמכם, משום שאתם מוצפים על ידי החיים אך אינכם מסוגלים באמת להכיל אותם, משום שאתם אף פעם אינכם מסוגלים להתביית ומשום שאין לכם את הכושר לממש ולטפח אלא רק את הכושר לברוח ממקום למקום.אנשים צפים הם אנשים שההתפתחות הרגשית שלהם מעוכבת. הם בורחים מכל סדר ושיטה, מכל מסגרת או ביטחון, ולכן חייהם כאוטיים, מבולבלים, הרוסים ואובדניים. מרוב שהם חוששים לקחת שליטה על חייהם, הם צפים כמו עלים ברוח, נהדפים ונמשכים לכל מקום ולכל כיוון בהשפעת הרוח בלבד. לעתים, כדי לחוות מעט מהחיים האמיתיים - הם מנסים לביית את עצמם באופן מלאכותי וחיצוני, כמו למשל - להתחתן במהירות, לקנות דירה ללא מחשבה, לקחת עבודה "נורמטיבית" רק כדי להוכיח שהם כמו כולם, להביא ילדים בגחמה רגעית. אך ניסיונות חפוזים אלה מתבררים עד מהרה כבחירות ילדותיות ושגויות.לרחף בקלילות קרוב לקרקעאם ברצונכם להיות אנשים זורמים ומשוחררים באמת - אל תהיו כבולים ומחופרים באחריות יתר ואל תהיו אנשים שצפים בחיים ללא כל אחריות. למדו להיות עם שני רגליים על הקרקע, אבל לרחף מעט מעליה.כשאנו שמחים, סלחניים, חיוביים, אופטימיים ומלאי אור - אנו מתחילים לרחף מעט מעל הקרקע. אנחנו מתחילים לזרום עם החיים האמיתיים. שמרו על קשר לאדמה, לאחריות, לסדר ולעקרונות - אך הרפו את עצמכם מספיק כדי שתוכלו לרחף. זכרו, בין שליטה מוגזמת לבין אובדן שליטה נמצאת הרחיפה, הזרימה, ההרפיה והאמת.וטיפ לסיום: להרפות ולרחף מעט מעל הקרקע - זו הדרך לשמור על החופש בתוך המסגרת, ועל המסגרת בתוך החופש.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה