מה ההבדל בין פתרונות שטחיים לבין שינוי פנימי עמוק?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין פתרונות שטחיים לבין שינוי פנימי עמוק? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 2917 פעמים


מה ההבדל בין פתרונות שטחיים לבין שינוי פנימי עמוק? / מאת יואב ברנזוןשום הצלחה חיצונית תפתור לכם בעיות פנימיותאנשים רבים חיים בעולם של אשליה - הם מאמינים שברגע שיהיה להם כסף או זוגיות או בית או ילדים הם יהיו מאושרים וכל בעיותיהם ייפתרו.לאמיתו של דבר, אתם יכולים להיות בעלי כל אותם דברים - ועדיין אף אחת מהבעיות הפנימיות שלכם לא תיפתר או תירפא, מכיוון ששום הישג חיצוני לא פותר ולא יפתור לעולם שום בעיה או חלל פנימי שנמצא בנפש שלכם.אנשים שמחפשים פתרונות חיצונייםאנשים מחפשים מילויים שטחיים וחיצוניים לחלל פנימי ולחור נפשי שיש להם - הם מחפשים הרבה כסף, הרבה סקס, המון כוח, המון אוכל, המון בילויים, המון בני זוג, הרבה סמים, המון סיגריות, הרבה אלכוהול, המון כדורים וכו'.כל המילויים הללו אינם עוזרים - להפך, במשך הזמן הם אף מחריפים את הבעיה או את הכאב והחסך הנמצאים בפנים. הסתכלו בכוכבי הרוק הגדולים שיש להם את כל הכסף שבעולם ואת כל הנשים ואת כל האפשרויות בחיים, אך עדיין הם מתאבדים או פועלים בצורה הרסנית אחרת כלפי עצמם.הדרך לשינוי עומק פנימיהדרך לשינוי עומק קשורה בשינוי - ולא במילוי. כל עוד אתם מנסים למלא את עצמכם - לא משנה במה - אתם מתחמקים מהתמודדות ישירה ואמיתית עם הקושי והפחד המרכזי שלכם, והוא: שינוי עומק פנימי.אל תנסו למלא את עצמכם אלא נסו לשנות את עצמכם, את הגישה שלכם לעצמכם. החליטו שבמקום לברוח משינוי - תפעלו למען השינוי החיובי שלכם. אם תחליטו לקחת את החיים שלכם ברצינות ותבחרו לשנות את כל סט העמדות והאמונות השליליות שלכם לטובת סט ערכים ורגשות חיוביים, בוגרים, אמיתיים, אחראיים וטובים - תיגמלו בבת-אחת מההתמכרות שלכם למילויים שטחיים ומיותרים.וטיפ לסיום: שום דבר חיצוני לא ימלא אותכם. רק שינוי עומק יאפשר לכם לצמוח מבפנים ולהרגיש מלאים לראשונה בחייכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה