בחנו את עצמכם - האם משולש העוצמה שלכם קיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - האם משולש העוצמה שלכם קיים? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 2427 פעמים


בחנו את עצמכם - האם משולש העוצמה שלכם קיים?מהו משולש העוצמה?משולש העוצמה בחיים הוא הקשר המשולש ושווה הכוחות בין 3 גזרות בחיים - הגזרה האישית, הגזרה העסקית והגזרה הזוגית. כל אחת מהגזרות הללו משפיעה על השתיים האחרות וביחד הן יוצרות משולש של עוצמה או חולשה.אישי, זוגי ועסקיהגזרה העסקית היא התעסוקה, המימוש העצמי, הסיפוק המקצועי והמצב הכלכלי. הגזרה הזוגית היא חיי האהבה, הזוגיות והמיניות. הגזרה האישית היא המצב הנפשי, האהבה העצמית, העניין בחיים והשמחה הפנימית.זהו את החוליות החלשות וחזקו אותןכל גזרה שהיא חלשה - החולשה שלה מחלישה גם את יתר הגזרות. לעומת זאת, כל עוצמה בגזרה מסוימת משפרת את הסיכויים לחזק גם את יתר הגזרות. כדי ליצור משולש של עוצמה גם בחיים שלכם זהו תחילה את החוליה החלשה שלכם (זוגית, עסקית או אישית) ונסו לחזק אותה דרך טיפול, שיפור, השקעה והתמדה ממוקדת.וטיפ לסיום: עוצמה היא מצב שבו החיים האישיים, הזוגיים והעסקיים שלכם משגשגים. במצב כזה, אתם נמצאים במשולש של עוצמה שבו כל צלע במשולש מעצימה את יתר הצלעות לכדי הרמוניה יציבה, אמיתית וחזקה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה