מהו תהליך הבחירה בבני זוג מתאימים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו תהליך הבחירה בבני זוג מתאימים? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 2436 פעמים


מהו תהליך הבחירה בבני זוג מתאימים? / מאת יואב ברנזון
1) שלב ראשון - מי אני?


השלב הבסיסי בבחירת בני זוג מתאימים היא ההבנה מי אנחנו ומה מאפיין אותנו. באמצעות חקירה מעמיקה נגיע להבנה בסיסית מהי בעצם הזהות האוטנטית שלנו. ברגע שאנחנו יודעים ומגדירים בדיוק את הזהות האוטנטית שלנו - הדרך להתאמה זוגית נפתחת בפנינו. ללא הגדרה מדויקת של הזהות שלנו והצרכים שלנו החיפוש אחר בני זוג הוא קשה ומבלבל ביותר.


2) שלב שני - מי מתאים לי?


התאמה זוגית היא אינטראקציה נכונה בין שני אנשים. כדי שאינטראקציה מיוחדת זו תתרחש יש צורך ברמת דמיון גבוהה בין בני הזוג. ככלל, מי שמתאים לנו הוא מי שדומה לנו, מדבר בשפה שלנו, יש לו סדרי עדיפויות דומים לשלנו והשקפת עולם קרובה או חופפת לנו.


3) שלב שלישי - להפסיק להקשיב לרצון


יש הבדל עצום בין מה אנחנו רוצים לבין מה שאנחנו צריכים או נכון לנו. אנשים רבים רוצים בני זוג שאינם מתאימים להם.
הם רודפים אחרי בני זוג שאין להם התאמה אליהם או שההתאמה ביניהם היא חלקית ביותר. זכרו, כדי למצוא בן זוג מתאים יש צורך להתחבר לצרכים שלנו ולשים את הרצונות במקום פחות מרכזי.


4) להתמקד בקבוצת במתאימים


מרגע שיש לנו הבנה ברורה ובהירה מי בני הזוג המתאימים לנו באמת - עלינו להתמקד רק בקבוצה זו ולחפש רק את האנשים העונים לקטגוריה הזו. בצורה זו אנו נחסוך בזמן של חיפושים לא ממוקדים, אנחנו נחסוך לעצמינו טראומות ואכזבות רומנטיות, אנחנו נמשוך לחיינו רק את האנשים מקבוצת המתאימים ונשפר בצורה דרמטית את סיכויי ההצלחה שלנו בדייטים משום שנצא רק עם אנשים מקבוצת המתאימים לנו.


וטיפ לסיום: הבעיה הבסיסית שמונעת מאנשים למצוא את בני הזוג המתאימים להם היא חוסר היכולת שלהם להכיר את עצמם ולהגדיר את עצמם בצורה מדויקת ונכונה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה