איך נותנים מהנשמה ומהלב?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך נותנים מהנשמה ומהלב? 

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1966 פעמים


תנו את מה שאתם רוצים שיהיה שלכם / מאת יואב ברנזוןלמה אני לא מקבל את מה שאני רוצה?אנשים רבים אינם מבינים מדוע הם אינם מקבלים בחיים את מה שהם מחפשים ורוצים. הם מחפשים בני זוג נדיבים - ותמיד נופלים על בני זוג קמצנים. הם מחפשים בני זוג יצירתיים - והם תמיד נופלים על בני זוג מרובעים וטכניים. הם חולמים על בני זוג חמים - והם תמיד נופלים על בני זוג קרירים ומחושבים. הם מחפשים בני זוג מסודרים בחיים - ותמיד נופלים על תפרנים ועניים.זכרו, החיים הם מעגל. אתם מושכים לחייכם את מי שדומה לכם עמוק בפנים. אינכם יכולים לשנות זאת - כל עוד אתם אינכם משתנים בעצמכם. אם אתם מחושבים וקרים - לא תמשכו לחייכם אנשים חמים באמת. אם אתם מרובעים וטכניים - לא תמשכו לחייכם אנשים יצירתיים באמת. אם אתם תפרנים ומסכנים - לא תמשכו לחייכם אנשים עשירים ושופעים באמת.תנו את מה שאתם רוצים לקבלאם תתנו מעצמכם את הדבר שאותו אתם רוצים - תקבלו את אותו הדבר חזרה. ברגע שאתם מוכנים להשתנות ולתת מעצמכם את הדברים שאתם רוצים לקבל - תקבלו את הדברים הללו בחזרה מהעולם.אם אתם רוצים אהבה - היו יותר אוהבים ותגלו שתקבלו חזרה אהבה גדולה ורבה. אם אתם רוצים נדיבות - היו אתם יותר נדיבים כלפי הזולת, ותגלו שתקבלו חזרה בריבית דריבית. אם אתם רוצים חום - תנו חמימות לסובבים אתכם, וחייכם יהפכו לחיים חמים ומלאי קרבה.כל מה שאתם נותנים לאחרים - אתם בעצם נותנים לעצמכםמי שנדיב כלפי אחרים - נדיב כלפי עצמו, והנדיבות הזו ממלאת אותו בכוח ובשלמות. מי שחם כלפי אחרים - חם כלפי עצמו, והחמימות הזו ממלאת ומספקת אותו. מי שאוהב אחרים - אוהב את עצמו, והאהבה הזו מרוממת את רוחו ואת נפשו.זכרו, כשאתם נותנים לאחרים משהו מהלב - אתם אוטומטית מעניקים אותו ברמה הרוחנית גם לעצמכם. לכן, הסיפוק מנתינה הוא כה גדול, משום שבעצם הנתינה אתם נהנים ומתמלאים. מי שנותן כדי לקבל - אינו באמת נותן מהלב. תנו כדי לתת - ותקבלו בחזרה את כל מה שנתתם, ועוד הרבה יותר.וטיפ לסיום: נתינה אמיתית היא נתינה לשם נתינה. נתינה כזו תמלא אתכם באופן מיידי בעוצמה ובכוח.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה