מדוע משעמם לכם וכיצד תמלאו את חייכם במשמעות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע משעמם לכם וכיצד תמלאו את חייכם במשמעות?  

מאת   04/09/2008 |  נצפה 1869 פעמים


מדוע משעמם לכם וכיצד תמלאו את חייכם במשמעות? / מאת יואב ברנזוןאנשים משועממיםאנשים משועממים הם אנשים שאינם ממלאים את חייהם במשמעות. הם אינם יודעים להעסיק את עצמם, הם אינם יודעים למלא את זמנם בעשייה חיובית והם אינם יודעים להפוך את חייהם לחיים של ייעוד, משימה והישג.משועממים הם אנשים שמבזבזים את זמנם על הדברים הלא חשובים, שמוציאים המון אנרגיה על דברים שמרוקנים את החיוביות שלהם, שמתנהגים בצורה מאוד נוקשה, צרה ודפוסית ושנוקטים גישה פאסיבית וחסרת אונים לעצמם ולחיים.כיצד להפיח חיים בחיים?הדרך היעילה ביותר להפיח רוח חיים בחיים היא להציב לעצמנו יעדים, לשאוף למטרות ברות-הישג ולהשיג אותם, להתעסק באופן יומיומי בטיפוח עצמי ובטיפוח החיים, לנסות להיות אנשים טובים ומעולים בכל הזדמנות שיש לנו ולתרום מעצמנו משהו טוב לעולם.החיים הם מאוד קצרים - ולנו ניתנה הזדמנות חולפת וקצרה להותיר את רישומנו החיובי על העולם. אם לא נעשה משהו משמעותי - נישכח ונעבור מהעולם ללא זכר. רק אם נתרום, נצטיין, נצליח, נמציא, נפתור, נרפא ונעזור במהלך כל חיינו, נוכל ביום מן הימים להביט לאחור בגאווה ובחיוך, אחרת חיינו יהיו בזבוז, שעמום והריגת זמן.עשיית טובהדבר הממלא ביותר מבחינה רגשית הוא עשיית טוב. ככל שאדם עסוק יותר ויותר בעשיית דברים טובים - בכל תחום של חייו - כך הוא נעשה מעורב יותר בחיים, מסופק יותר, שמח יותר, מרותק לחיים, בעל עניין רב יותר בהם ובעל אנרגיית חיים גבוהה יותר.עשיית הטוב - להבדיל מעשיית הרע - ממלאת אותנו בריבית דריבית. היא מחזירה לנו הרבה יותר סיפוק והנאה ממה שאנו נותנים. היא הופכת את חיינו למסע רצוף של אנושיות, חסד, חמלה, חיוביות, חיוך, התלהבות, התרגשות, שמחה ואושר.וטיפ לסיום: אם תחליטו להפיק מעצמכם את המקסימום ולהיות הטובים ביותר בכל התחומים - לעולם לא תשתעממו בחייכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה