מהם רוח וחומר וכיצד משלבים ביניהם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם רוח וחומר וכיצד משלבים ביניהם? 

מאת   29/08/2008 |  נצפה 2348 פעמים


מהם רוח וחומר וכיצד משלבים ביניהם? / מאת יואב ברנזוןחומראנשים שחיים רק בחומר הם אנשים שהחליטו להתנכר לצרכים הרוחניים שלהם, להתנתק מהם ולחיות באופן חד-ממדי רק דרך החומר ומה שהוא יכול לספק להם.אנשים חומרניים הם אנשים שחיים בהכחשה אדירה של הצרכים הרוחניים שלהם, כמו אהבה, קרבה, רכות, אמון, רוגע, שלווה ומשמעות. ככל שהם חייך בחסך רוחני גדול יותר - כך הם מנסים לרכוש יותר דברים חומרניים והנאות רגעיות כדי לפצות את עצמם על הסבל הרוחני הנורא שהם עוברים.רוחאנשים שחיים רק ברוח הם אנשים שהחליטו להתנכר לצרכים החומרניים שלהם, להתנתק מהם ולחיות באופן חד-ממדי רק דרך הרוח ומה שהיא יכולה לספק להם.אנשים רוחניים הם אנשים שחיים בהכחשה אדירה של הצרכים החומריים שלהם, כמו בגדים איכותיים, אוכל מצוין, רכבים חדשים, בית מעולה וביטחון כלכלי. ככל שהם חיים בחסך חומרי גדול יותר - כך הם מנסים להתעלות מבחינה רוחנית כדי לפצות את עצמם על הסבל החומרני הנורא שהם עוברים.השילובחיים טובים הם חיים שמשלבים רוח וחומר. יש דברים שהרוח אינה מסוגלת לתת ויש דברים שהחומר לא יכול לספק. הרוח אינה יכולה לספק את הנאות החיים הכלכליים כמו אוכל מצוין, בגדים איכותיים ובית מעולה. החומר אינו יכול לספק אהבה, רגש, קרבה ושלמות.שילוב בין חומר לרוח מבטיח סיפוק ואיזון אמיתי בחיים. אימוץ דפוסי חיים הרמוניים שיש בהם רב-ממדיות של רוח וחומר מבטיחה אושר, שלמות והצלחה בכל תחומי החיים.וטיפ לסיום: הצלחה אמיתית היא הצלחה רוחנית-כלכלית.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה