איך הופכים לאנשים יצירתיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך הופכים לאנשים יצירתיים? 

מאת   29/08/2008 |  נצפה 2099 פעמים


להיכן נעלמה כל היצירתיות שלנו ואיך משיבים אותה בחזרה? / מאת יואב ברנזוןעד גיל 5 כולנו יצירתייםעד גיל 5 90% מהילדים הם יצירתיים. מגיל 5 עד 7 רק 5% נותרים יצירתיים, ומגיל 7 ואילך רק 2% מהאוכלוסיה חושב בצורה יצירתית.להיכן נעלמת כל היצירתיות שלנו כילדים? מה קורה בגילאים הללו? איך ייתכן שכה רבים מאתנו מאבדים את היכולת החשובה ביותר בחיים - היצירתיות שלנו?מגיל 5 אנו מאבדים כמעט את כל היצירתיות שלנולפי מחקרים, רובנו איבדנו את היצירתיות האמיתית שלנו בין הגילאים 5 עד 7. חלק גדול מהקסם, מהעוצמה, מהגדלות ומהדימיון שלנו הלך לאיבוד בגילאים הללו, ואנו נותרנו מוחלשים ואבודים בלעדיו.זכרו, יצירתיות ושאפתנות הם מנועי האושר, השמחה והצמיחה הגדולים ביותר שלנו. בלעדיהם - אנו רק צללים חיוורים ואפורים של הילדים הצבעוניים והאופטימיים שהיינו בצעירותנו.ניתן לשוב ליצירתיות של גיל 5כל אחד יכול לשוב ליצירתיות של גיל 5. כל אחד יכול להתחבר מחדש לאותו ילד יצירתי ומלא חיים החושב ופועל בצורה יצירתית. כל אחד מאיתנו יכול למלא את חייו מחדש בצבע ובאופטימיות - אם רק יחליט להתחבר מחדש לעצמו.יצירתיות אינה משהו שאובד לנו. יצירתיות היא יכולת הטמונה בנו מרגע לידתנו, ואנו יכולים להיזכר ולהתאמן בה - וכך להשיב אותה למלוא הכושר שלה. זכרו, מי שמוכן להשקיע ברענון הכושר היצירתי שלו - יגלה מחדש את המסוגלות האדירה שלו להיות גמיש מבחינה מחשבתית.וטיפ לסיום: יצירתיות היא היכולת לחשוב בצורה גמישה ומלאת אופטימיות.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה