מהו הנתיב המוביל מהישרדות לשלמות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו הנתיב המוביל מהישרדות לשלמות? 

מאת   28/08/2008 |  נצפה 2072 פעמים


מהו הנתיב המוביל מהישרדות לשלמות? / מאת יואב ברנזון(1) הישרדותהישרדות היא מצב בסיסי בו אנשים נלחמים רק על עצם קיומם. אנשים שחיים במצב של הישרדות הם אנשים בעלי התמכרויות והרגלים שליליים והרסניים, יש להם מחסור כרוני בכסף, בבריאות, ברוגע, באופטימיות ובחיוביות, הם רבים ונלחמים המון ומצבם הכללי אף פעם אינו יציב אלא תמיד עולה ויורד בחריפות גדולה.(2) יציבותיציבות היא מצב בו אנשים ביססו לעצמם קרקע של יציבות והם אינם זקוקים עוד להילחם על עצם קיומם. לאנשים יציבים יש הרגלים טובים ובריאים, הם בונים את עצמם באופן שיטתי ובהתמדה, יש להם כסף בצד, הם מקפידים על רוגע, אופטימיות וחיוביות, הם נלחמים ורבים מעט ומצבם הכללי הוא בשליטה, ברגיעה וביציבות.(3) אהבהאהבה היא מצב של יצירתיות והצלחה. אנשים שחיים באהבה הם אנשים שקורים להם כל הזמן דברים טובים, שיש להם עודפים גדולים בצד, שהם רגועים ובטוחים מאוד בעצמם, שהם עושים רק טוב ושאין להם שום רצון צורך או הרגל להזיק, להרוס או לפגוע בעצמם ובסביבתם.(4) שלמותשלמות היא מצב של אהבה מתמשכת ושל מעשים גדולים ומשמעותיים בחיים. אנשים שחיים בשלמות הם אנשים שכל תחומי חייהם פועלים בהרמוניה אחד עם השני. הם יודעים לשרוד, להיות יציבים ולאהוב בו זמנית. הם משלבים את 3 שלבי החיים - הישרדות, יציבות ואהבה - לכדי מהות מאוחדת אחת.וטיפ לסיום: בהשקעה עצמית שיטתית ונכונה של מספר חודשים ניתן לעבור מהישרדות ליציבות ומיציבות לאהבה ושלמות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה