מהו קרום ביטחון ומה הסיכון בבניית חיים על בסיס קרום ביטחון?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו קרום ביטחון ומה הסיכון בבניית חיים על בסיס קרום ביטחון? 

מאת   28/08/2008 |  נצפה 1460 פעמים


מהו קרום ביטחון ומה הסיכון בבניית חיים על בסיס קרום ביטחון? / מאת יואב ברנזוןהכי בטוח לא תמיד בטוחקרום ביטחון הוא מעטפת דקה של ביטחון, המסתירה מאחוריה פחד, חוסר יציבות, חיבור רופף, בושה, צורך להיות כמו כולם, חשש להיות שונה ואמיתי, בריחה מהאמת והסתתרות.זוגות רבים מתחברים אחד לשני משיקולים של ביטחון. הם בונים קרום דקיק של ביטחון ואמון ומצפים שהוא יחזיק אותם בעיתות של משבר. דווקא זוגות כאלה, המהמרים על הדבר הבטוח ביותר, עלולים לגלות שהדבר הבטוח ביותר הוא לא תמיד בטוח בכלל.פחד, היצמדות, תקיעות, עצלנות וויתורקשר המבוסס על קרום ביטחון נובע למעשה מפחד. הוא מוביל למצב בו זוג נצמד אחד לשני, תקוע אחד עם השני, מתעצל לעשות את השינוי המתבקש ומוותר על ההזדמנות לחיות בנתיב האמיתי.זוגות שהולכים על בטוח ולא על אהבה מביאים את עצמם למצב מסוכן. הבסיס עליו הם בונים את הקשר הוא מעורער מיסודו, ולכן הסיכוי לבעיות, קשיים, מריבות, מתחים, חיכוכים, בגידות, פרידות וגירושין הוא דווקא גדול מקשר רגיל המבוסס על אהבה אמיתית.גאווה, רווח גדול, צמיחה, הישג וביטחון אמיתילקשר אמיתי מצטרפת תחושה חזקה של הישג ושל "ניצחון". קשר אמיתי מוביל לרווח גדול, הוא מאפשר צמיחה מהירה, הוא נוטע בבני הזוג תחושה של "הדבר הנכון" והוא מעניק להם ביטחון אמיתי אחד בשני ובחיים.קשר אמיתי המבוסס על אהבה והתאמה מהווה בסיס כל כך חזק שהוא עמיד ויציב דיו כדי לעמוד בפני סערות, קשיים ובעיות של החיים. קשר אמיתי הוא קשר ששורד הכל, ובקלות רבה יחסית.וטיפ לסיום: הכי בטוח הוא לא תמיד בטוח בכלל, אלא דווקא הוא מסוכן וחשוף לבעיות רבות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה