מהי תקשורת סמויה וכיצד היא פועלת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי תקשורת סמויה וכיצד היא פועלת? 

מאת   28/08/2008 |  נצפה 5053 פעמים


מהי תקשורת סמויה וכיצד היא פועלת? / מאת יואב ברנזוןתקשורת גלויה וסמויהתקשורת גלויה היא לומר את מה שאתה חושב או את מה שנכון או מקובל לומר. לעומת זאת, תקשורת סמויה היא לומר את מה שאתה מרגיש באמת בפנים ולא את מה שאתה חושב.תקשורת גלויה היא תקשורת שכלתנית וצפויה ואילו תקשורת סמויה היא תקשורת אינטואיטיבית וחייתית והיא בלתי צפויה לחלוטין. תקשורת גלויה היא תקשורת שבאה מהראש ואילו תקשורת סמויה היא תקשורת שבאה מהתת-מודע.דיבור ללא מילים93% מהתקשורת בין אנשים היא תקשורת סמויה. היא מועברת באמצעות תדרי תקשורת בלתי נראים, ללא מילים, ללא דיבור. חלק מהתקשורת הסמויה בא לידי ביטוי בשפת גוף אך מרבית התקשורת הסמויה מתנהלת ברמה עמוקה ולא מודעת על ידי העברת אנרגיות ורגשות ברמה התלפטית.בתקשורת אפקטיבית בין אנשים המילים הנאמרות הן פחות חשובות משום שהן מהוות 7% מנפח התקשורת האמיתי. 93% הן תקשורת סמויה וזו התקשורת הקריטית שאותה צריך להכיר ושבה צריך לשלוט.תקשורלמעשה, תקשורת סמויה היא תקשור. תקשור היא היכולת להעביר מסרים ללא מילים באופן שיגרמו לאנשים אחרים לקלוט את המסר ולפעול לפיו. אנשים מגיבים באופן כמעט מיידי לתקשור משום שתקשור היא שיטת תקשורת אפקטיבית, חזקה ומרוכזת ביותר והיא משפיעה במהירות רבה ביותר.אדם שמסוגל להתבטא ישירות דרך תת-המודע שלו במקום דרך הראש שלו יגלה שהתקשורת שלו הופכת לאפקטיבית ביותר, שדברים שהוא מרגיש קורים מעצמם, שהוא מושך אליו מצבים שהוא ידע עליהם מראש, שהוא מתקשר עם אנשים ללא מילים וגורם להם לעשות כרצונו.וטיפ לסיום: תקשורת סמויה היא לא מה שאתם אומרים אלא מי שאתם ומה שאתם מרגישים ומאמינים באמת. תקשורת סמויה היא תקשור ללא שום פחד או מגבלה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה