מהו פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות? 

מאת   28/08/2008 |  נצפה 3403 פעמים


מהו פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות? / מאת יואב ברנזוןבחירהבחירה היא החלטה מודעת ללכת בדרך כלשהי ולקחת את מלוא האחריות על אותה הדרך. אנשים בוחרים הם אנשים שאינם חוששים לקבל החלטות ולבחור בחירות בחיים.אנשים בוחרים הם אנשים שכאשר הם מגיעים לצומת של בחירה והחלטה הם מספיק סומכים על עצמם ונחושים כדי לקבל החלטה מהירה, לקחת את האחריות על אותה החלטה ולשלם את המחירים הנובעים ממנה.פחד בחירהפחד בחירה הוא מצב בו אנשים מסרבים לקחת החלטות ולמעשה פוחדים לבחור. כתוצאה מכך, הם נותרים תקועים בחיים שלהם, ללא החלטה ובחירה, בבחירות משנה או בבחירות זמניות.פחד בחירה הוא לבחור מקצוע שאתם יודעים שאינו מתאים לכם בידיעה מראש שתעזבו אותו או שהוא זמני מאוד. פחד בחירה היא להימנע מבחירת בני זוג, חיבול במערכות יחסים או אי נקיטת צעדים להשגת בן הזוג המתאים.הביטחון לבחוראנשים בעלי ביטחון בחירה הם אנשים שבוחרים בלב שלם. הם יודעים מה טוב להם, הם סומכים על עצמם ועל האינטואיציות שלהם וההחלטות והבחירות שלהם הן שלמות.כשאתם מפקפקים בעצמכם או מתלבטים קשות לגבי בחירה כלשהי בחיים - כנראה שזו אינה הבחירה שלכם. כדי להגיע לבחירה נקייה ושלמה עליכם להיות כנים עם עצמכם ולבחון מה אתם באמת מרגישים.וטיפ לסיום: בחירה שלמה מורכבת משני מרכיבים: עצם היכולת לקבל החלטות ולחתוך עניינים ללא פחד יחד עם היכולת לאבחן ולהגדיר בדיוק מה אתם מרגישים בפנים ומהי האמת שלכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה