מהו ההבדל בין תהילה להצלחה ומה עדיף ביניהם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ההבדל בין תהילה להצלחה ומה עדיף ביניהם? 

מאת   28/08/2008 |  נצפה 2114 פעמים


מהו ההבדל בין תהילה להצלחה ומה עדיף ביניהם? / מאת יואב ברנזוןתהילהתהילה היא צורך רגשי נקודתי. אצל אנשים רבים תהילה באה כפיצוי לחוסר אהבה, לחוסר תשומת לב ולצורך בהכרה חברתית ומשפחתית. תהילה היא הרצון להיות מוכרים, בולטים, מיוחדים ומקוריים יותר מאשר אחרים.תהילה באה לספק צרכים של האגו. תהילה היא תופעה חולפת וקצרה מאוד, היא דורשת מאמצים גדולים ביותר, היא שמה דגש על מה שאחרים חושבים ולא על מה שאתם חושבים על עצמכם והיא יוצרת פער בין הדימוי האמיתי שלכם לבין הדימוי שאתם בונים לצרכי התהילה שלכם.הצלחההצלחה היא צורך כללי וקונקרטי. הצלחה היא תוצאה מוכחת במרבית גזרות החיים. היא באה לידי ביטוי בהצלחה תעסוקתית, בפרנסה ורווחה כלכלית ובחיים מלאים.הצלחה באה לספק צרכים רבים כמו ביטחון כלכלי, ביטחון רגשי, צרכים חברתיים ותחושה של שליטה בחיים. הצלחה היא תופעה ארוכת טווח, היא נבנית במשך שנים, היא דורשת מאמצים קטנים אך יומיומיים, היא שמה דגש רב על מה שאתה חושב על עצמך ולא מה אנשים אחרים חושבים עליך והיא מצמצת את הפער בין הדימוי הפנימי לדימוי החיצוני בחיים.מה עדיף?אנשים שרצים אחרי תהילה הם אנשים שמגלים במוקדם ובמאוחר שהם נמצאים במרוץ אחרי לא כלום. לאחר ש"15 דקות התהילה" חולפות לא נותר להם דבר ביד חוץ מהד מחיאות הכפיים.אנשים מצליחנים הם אנשים שכל חייהם צוברים כוח, כסף, ביטחון, שקט ויציבות. הם אינם רודפים אחרי רגעים חמקמקים של תהילה או פרסום אלא הם בונים במו ידיהם עוצמה מעשית הנותרת בידיהם כל חייהם.וטיפ לסיום: תהילה היא צורך של אנשים ילדותיים לזכות בתשומת לב ובאהבה טוטאלית. הצלחה היא צורך של אנשים בוגרים לתרום, לבנות ולעשות למען עצמם ולמען החברה בה הם חיים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה