מיהו הגבר הטוב וכיצד הוא הופך מגבר טוב לגבר רע?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מיהו הגבר הטוב וכיצד הוא הופך מגבר טוב לגבר רע? 

מאת   27/08/2008 |  נצפה 3698 פעמים


מיהו הגבר הטוב וכיצד הוא הופך מגבר טוב לגבר רע? / מאת יואב ברנזוןמיהו גבר טוב ומה עושה טוב לגבר?גבר טוב הוא גבר אקטיבי, עושה, נמרץ, חרוץ ומעשי. גברים נהנים מלהרגיש בעלי און, בעלי יכולת, בעלי כושר ובעלי אנרגיה. למעשה, כל בני האדם נהנים מתחושת מסוגלות - אבל גברים במיוחד.מה שעושה טוב לגברים היא ההרגשה שהם מסוגלים, שהם נותנים, שהם יוצרים, שהם מרוויחים, שהם כובשים, שהם אנרגטיים ושהם מובילים.הטעות הגדולה של נשיםהטעות הגדולה והנפוצה ביותר של נשים היא הנטייה שלהן לדכא את כושר הנתינה וההובלה של הגבר. ניסיון זה דומה לניסיון לכרות את הענף שעליו הן יושבות.כשאישה מתחילה לסרס את כושר הנתינה של הגבר, מבקרת אותו, מונעת ממנו מלעשות מחוות רומנטיות כלפיה, עוצרת אותו כשהוא מתאמץ, בולמת או צינית כלפי ההתלהבות הילדותית שלו - היא מפסידה את כוח הגברא שבגבר שלה. למעשה, בהתנהגות שלה היא פוגעת בביטחון העצמי הטבעי שלו ומחנכת אותו להססנות, לפאסיביות, לחולשה, לביטול עצמי ולעתים אף לתבוסתנות ולבטלנות.מה עושות נשים חכמות?נשים לא חכמות גורמות לגבר שלהן להיות חלש, לאבד את האמונה, את החזון ואת ההתלהבות שלו - ומוצאות את עצמן מבודדות עם כל המטלות על גבן ועל אחריותן. לעומת זאת, נשים חכמות מעודדות ומכילות את ההתלהבות של הגבר שלהן - כדי שהן תוכלנה לקבל ממנו עוד ועוד: תשומת לב, חיזור, תשוקה מינית, כסף, ביטחון כלכלי, ילדים וכיו"ב.נשים חכמות מבינות שעליהן להכיל, לקבל ואף לעודד את הגברים שלהם לעשות, לפעול ולהיות אקטיביים כדי שלהן עצמן יהיה טוב יותר בחיים. זכרו, נשים חכמות הן נשים אגואיסטיות במובן הטוב של המילה, משום שהן מפרגנות לעצמן גבר ובעל שיתאמץ בשבילן, שישתוקק אליהן ושישקיע בהן. לעומת זאת, נשים לא חכמות הן נשים שמנסות לעצור את הנתינה של הגבר שלהן, לבקר אותה או להראות לו עד כמה היא אינה שווה דבר - וכך הן נותרות רווקות מבודדות או נשים הנשואות לבעל מסורס, חלש, אפטי ונטול גבריות.וטיפ לסיום: מי שמדכאת את הגבריות של הגבר שלה היא אישה שמפחדת משפע ואינה יודעת לפרגן לעצמה חיים טובים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה