מיהו הגבר שבגבר והאישה שבאישה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מיהו הגבר שבגבר והאישה שבאישה? 

מאת   27/08/2008 |  נצפה 2101 פעמים


מיהו הגבר שבגבר והאישה שבאישה? / מאת יואב ברנזוןהגבר שבגברהגבר שבגבר הוא המקום החזק, הפרימיטיבי והמיני שלו. הגבר שבגבר הוא הקינג-קונג שבגבר, החלק הכל יכול שבו, הגיבור שבתוכו, זה שמצליח לגבור על כל הקשיים והמעצורים.הגבר שבגבר זה החלק הלוקח בכוח, הכובש ללא מעצורים, התאוותן, היצרי, חסר העכבות והבושה, החוצפן, הנועז, חסר המצפון והאגואיסט. גברים גבריים יודעים לבטא את הגבר שבהם, וכתוצאה מכך הנשים שנמצאות במחיצתן מרגישות נשיות.האישה שבאישההאישה שבאישה הוא המקום החלש, הפרימיטיבי והמיני שלה. האישה שבאישה היא החלק חסר האונים, חסר השליטה, המובל, הכבול, הנכבש, המותש, הנזקק, הנכנע והאבוד שבאישה.האישה שבאישה זה החלק שנלקח, נכבש, מוותר, נכנע, מתיר לעצמו, מכיל, נופל לבור, נאבק אך מפסיד, מנסה להתנגד ללא הצלחה, מפחד פחד מוות אך עדיין נמשך אל האש ובסופו של דבר מאבד את עצמו לדעת. נשים נשיות יודעות לבטא את האישה שבהן, וכתוצאה מכך הגברים שלהן מרגישים גבריים במחיצתן.גבר ואישהיחסים שלמים מחייבים מקום לא רק לחברות ולידידות אלא גם לרומנטיקה, לאטרקציה, למשיכה ולמשחק הכובש-נכבש שמתנהל שבין הגבר שבגבר לבין האישה שבאישה.גבר נשי אינו נותן לאישה שאיתו להרגיש נשית משום שהוא אינו מבטא מולה את הגבר שבו או שהגבר שבו מחוק ולא קיים. אישה גברית אינה נותנת לגבר שאיתה להרגיש גברי משום שהיא אינה מבטאת מולו את האישה שבה או שהאישה שבה מחוקה או לא קיימת.וטיפ לסיום: כל גבר מורכב מילד, נער, גבר ואבא. כל אישה מורכבת מילדה, נערה, אישה ואימא. ביחסים זוגיים טובים ושלמים הגבר והאישה מבטאים את כל רבדי האישיות שלהם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה