מדוע גברים מחפשים כל חייהם להיות ראש לשועלים בתוך הקשר הזוגי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע גברים מחפשים כל חייהם להיות ראש לשועלים בתוך הקשר הזוגי? 

מאת   27/08/2008 |  נצפה 4631 פעמים


מדוע גברים מחפשים כל חייהם להיות ראש לשועלים בתוך הקשר הזוגי? / מאת יואב ברנזוןראש לשועלים וזנב לאריותראש לשועלים היא התחושה של גבר מוביל, דומיננטי, חופשי, בעל כוח וחזק בזוגיות שלו. גם אם הוא חזק בין שועלים ולא בין אריות - עדיין הוא מרגיש חזק, מוביל וחופשי.זנב לאריות היא התחושה של גבר שמובל בתוך הזוגיות שלו. זהו גבר שיש לו אישה שחזקה ממנו, שמנתבת אותו וששולטת בו בכל צעד ושעל. גם אם האישה היא סוג של אריה דומיננטי וחזק עדיין התחושה השל הגבר איתה היא תחושה לא טובה, חמוצה ומסורסת.גבר שמרגיש זנב - אינו מרגיש גברגברים אינם אוהבים להיות זנבות של אף אחד, ודאי לא של נשותיהן. הם חשים חסרי גבריות ומשוללי כוח כשהם נמצאים במחיצתה של אישה דומיננטית, חזקה ושתלטנית.גבר שמרגיש זנב של אישה - אינו מרגיש גבר, וגבר שאינו מרגיש גבר הוא גבר שאין בו צורך. כל המהות הגברית היא דומיננטיות, הובלה ועוצמה, ולכן כשגבר מרגיש זנב של אישה הוא מרגיש שאין בו כלום, שהוא חסר ערך לחלוטין ושהוא אינו שווה דבר.עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריותגברים מחפשים נשים שהן זנבות - ולא ראשים. עבור גברים, אישה שהיא ראש היא אישה שתלטנית, ביקורתית, דעתנית מדי, ווכחנית, פולמסנית, אחת שכל הזמן מתנגדת, מפריעה, מבצעת הסחות דעת ומניפולציות. זו אישה שגורמת לגבר ל"כאב ראש", לעייפות ולצורך בלתי פוסק להילחם על מעמדו הגברי.בסופו של דבר, גברים מעדיפים להתחבר לנשים שהן זנבות - כי קל להם יותר איתן והן אינן מהוות איום על מעמדם. נשים שהן זנבות הן נשים שנחותות יותר מהגבר שלהם מבחינה סוציו-אקונומית, מבחינה מנטאלית, בהרבה מקרים גם מבחינת הגיל, הגובה, השאיפות, האינטיליגנציה וחכמת החיים.וטיפ לסיום: לגברים קל יותר להוביל נשים חלשות ונחותות מהם, מאשר נשים חזקות ואינטילגנטיות מהם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה