טיפוח נשי - על מי מוטלת האחריות לטיפוח האישה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפוח נשי - על מי מוטלת האחריות לטיפוח האישה?  

מאת   27/08/2008 |  נצפה 4919 פעמים


טיפוח נשי - על מי מוטלת האחריות לטיפוח האישה? / מאת יואב ברנזוןטיפוח נשי - מהו?טיפוח נשי הוא דאגה מתמדת להופעה ולייצוגיות של האישה כאישה. טיפוח נשי הוא הבסיס לתחושת הנשיות של האישה, להרגשה שהיא מלכה, לתחושת היופי הפנימי שלה ולהערכה העצמית שלה.ללא טיפוח נשי אישה אינה אישה. אישה שאינה מטופחת באופן סדיר ועל בסיס יומי מחמיצה את החלק הבסיסי ביותר בנשיות שלה. היא פועלת ומתנהלת למעשה בניתוק מנשיותה, מפריחתה ומהמודעות לעוצמתה ובוחרת בנתיב חיים גברי וחסר חן או טיפוח.האישה אמורה לטפח את עצמה תמידאישה אמורה לפתח מודעות ואחריות יומיומית לטיפוח העצמי שלה, החלק מהטיפוח הפיזי של הגוף וההופעה וכלה בטיפוח תחושת הנשיות, המלכותיות, האסטטיות והיופי שלה.אישה מטופחת תמיד מרגישה טוב עם עצמה, היא אינה יורדת על עצמה או מבקרת את עצמה אלא נהנית מעצמה, מקרינה יופי וביטחון, מושכת אליה גלים של הערכה ושל אהבה, משדרת את המיטב שבה החוצה ופנימה.הגבר אמור לממן את טיפוח האישה שלונשים רבות מטפחות את עצמן על חשבונן. כתוצאה מכך, הן נקלעות להוצאות כבדות, ללחצים כלכליים בלתי פוסקים, לתחושת חסך תמידית ולפגיעה בביטחון העצמי שלהן. חלקן פשוט בוחרות לוותר על הטיפוח החיצוני שלהן מטעמים כלכליים.טיפוח נשי עולה כסף, לעיתים קרובות כסף רב. תפקיד הגבר וחובתו היא לממן את הטיפוח הנשי של בת הזוג שלו או של אשתו כדי להקל עליה, כדי לקרב ביניהם, כדי שיוכל להיות מעורב בטיפוח של בת הזוג שלו וכדי שיוכל להעניק לאישה שלו את ההרגשה שהיא אישה מלאה ואמיתית, עד הסוף.וטיפ לסיום: אישה מטופחת היא שיא הנשיות במובן החיצוני. אישה מוזנחת עוקרת מעצמה את בסיס הנשיות שלה ואת בסיס הביטחון העצמי שלה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה