מאחורי גבר מצליח עומדת אישה מצליחה - פרה קדושה או שטות גמורה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מאחורי גבר מצליח עומדת אישה מצליחה - פרה קדושה או שטות גמורה? 

מאת   27/08/2008 |  נצפה 2380 פעמים


מאחורי גבר מצליח עומדת אישה מצליחה - פרה קדושה או שטות גמורה? / מאת יואב ברנזוןמאחורי גבר מצליח עומדת אמונה עצמיתמאחורי גבר מצליח עומדת קודם כל אמונה עצמית ונחישות חסרת פשרות. זכרו, אין תחליף לאמונה עצמית - גם לא אישה תומכת. מי שחושב שמישהי תבנה אותו - תוקע את עצמו בגישה ילדותית וחלשה.אם לא תבנו את עצמכם תחילה - אף אחד לא יבנה אתכם. אנשים יאמינו בכם לאורך כל חייכם - אבל אף אחד לא יבנה אתכם, אם אתם לא תחליטו להיות בני אדם בונים, מעשיים ומצליחים בכוחות עצמכם.מדוע אשתי לא בונה אותי?הטעות הגדולה של גברים חלשים רבים היא הציפייה הילדותית שהאישה שלהם תבנה אותם. זכרו, גבר שלא אוהב את עצמו ולא מאמין בעצמו אינו מסוגל להעניק אהבה לבת זוגתו אלא רק לבוא אליה בטענות ולהיזקק לכוחות שלה.גברים שחווים השפלות, קשיים, הטרדות והצקות בלתי פוסקות מצד הנשים שלהן נוטים לחשוב - בטעות - שאילו נשותיהם היו רק שקטות ורגועות, הם כבר היו מצליחים בחיים. לאמתו של דבר, רק כשגבר מגיע למצב שבו הוא רגוע, בוטח ומאמין בעצמו, הוא מסוגל ליצור סביבה תומכת ולא עוינת או מפריעה מסביבו. זכרו, גבר מסוגל להעניק אהבה לאשתו רק ממקום בוטח ויציב בתוכו.תאמין בעצמך - רק כך תהפוך לגבר מצליחהיקום עוזר רק לאלה שמחליטים לעזור לעצמם. למרבה הצער, גברים רבים ממתינים לאישה התומכת והבונה שתעשה מהן גברים - בדיוק כפי שנשים רבות ממתינות לנסיך על הסוס הלבן שיגאל אותן ממצוקתן ויהפוך אותן לנשים מקסימות. זכרו, אין טעות גדולה יותר מאשר להמתין לגאולה שתבוא אליכם מבחוץ. אל תמתינו לאישה הגואלת או לנסיך המציל - צאו ועשו מעשה בעצמכם. הוכיחו שאתם מסוגלים לבנות את עצמכם.המציאות מראה, שמי שמחכה שמישהו אחר יוציא אותו מהבוץ - רק מתחפר עמוק יותר בבוץ של עצמו. רק אלה שנוקטים יוזמה, לוקחים שליטה על חייהם וממשיכים קדימה בכוחות עצמם ולבד - מושכים אליהם בני זוג חזקים, עצמאיים, בונים ותומכים כמותם.וטיפ לסיום: ההצלחה שלכם תלויה רק בכם - לא באף אחד אחר.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה