מהם 3 שלבי הגבריות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם 3 שלבי הגבריות? 

מאת   27/08/2008 |  נצפה 2260 פעמים


מהם 3 שלבי הגבריות? / מאת יואב ברנזון(1) פוקוס ולחץ (בנייה ותכליתיות)כדי לבנות את הנדבך הראשון של הגבריות יש ללמוד להיות בפוקוס על מטרות, לחיות בלחץ, בהספקים גבוהים וביעילות מקסימלית. שלב הבנייה הראשוני של גבריות הוא מיקוד במטרות ללא שום פשרות.המחיר לבניית גבריות בשלב הראשון הוא עומס, לחץ ומתח אבל התמורה היא מיקוד, בהירות, חוסר פשרות וידיעה ברורה מה עושים, מתי עושים ואיך עושים מבלי להתפזר, להתבלבל או לוותר לעצמנו ולאחרים.(2) התייצבות ורגיעה (התבססות ומשמעת)השלב השני בבניית גבריות שלמה היא התייצבות ורגיעה. היכולת להתמיד גם כשהדברים חוזרים על עצמם, היכולת לשרוד גם במצבי שגרה, היכולת להחזיק מעמד גם במצבים של שחיקה מוגברת.המחיר לביסוס הגבריות הוא שעמום, שגרה, מגבלה וכבילות אבל התמורה היא התבססות, התחזקות, הרחבה של הקיים, רכישת משמעת אמיתית והתמקצעות במה שאתה עושה.(3) הרפייה ושליטה (זרימה ויצירתיות)השלב השלישי בבניית גבריות שלמה היא הרפייה ושליטה. בשלב זה הביטחון קיים והמשמעת קיימת, ולכן ניתן להרפות מעט, לזרום עם דברים, לחפש גם את היצירתי ולשלב אותו במסגרת הגברית.המחיר להשלמת הגבריות הוא ירידה מסוימת בדחף, ברעב הבסיסי, ברצון לאכול הכל אבל התמורה היא הצלחה עמוקה יותר, סיפוק גדול יותר, אנושיות, פתיחות וכייף.וטיפ לסיום: גבריות מלאה ואמיתית נמדדת ביכולת להיות יעיל ובשליטה, ועדיין לזרום בכייף. גבריות חלקית מתבטאת בלחץ, באגרסיביות, בחוסר שליטה, בהתרפסות ובפחד.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה