לאיזה תוצאות מביא חוסר ביטחון גברי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לאיזה תוצאות מביא חוסר ביטחון גברי? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 5097 פעמים


לאיזה תוצאות מביא חוסר ביטחון גברי? / מאת יואב ברנזוןדחוי במשפחתוגבר חלש הוא גבר דחוי במשפחתו שלו. הוא אינו יודע לבנות לעצמו מעמד חזק ובולט בקרב משפחתו, ולכן כבר משלבים מוקדמים של חייו הוא מוצא את עצמו דחוי, מנודה, נחות או מופלה לרעה ביחס לשאר חברי משפחתו.גבר חלש הוא גבר שמשפחתו תמיד מנצלת אותו, מחלישה אותו, צוחקת עליו, משתמשת בו בציניות, מאיימת עליו, משחקת בו, מלחיצה אותו ומנתבת אותו בהתאם לאינטרסים של המשפחה ולא שלו.ננטש על ידי נשים או נשלט על ידםגבר חלש משדר חולשה גם ביחסיו עם נשים. הוא וותרן, פשרן והססן מול נשים. זו הסיבה מדוע נשים מתרחקות מגבר חלש או שהן בוחרות לנהל אותו, לשלוט בו ולעשות בו ככל העולה על רוחן.גבר חלש הוא גבר נשים תמיד מנצלות אותו, נוטשות אותו, רוכבות עליו ומעצבות את חייו בהתאם לצרכים האינטרסטיים והאישיים של עצמן, מבלי להתחשב בו ובצרכיו האמיתיים.מנוצל על ידי אחריםככל שגבר הוא חלש יותר - כך הוא מנוצל יותר בידי אחרים יותר. החולשה של הגבר החלש באה לידי ביטוי בכך שהוא אינו אדם יוזם, שהוא אינו אדם נותן, שהוא דכאוני, מפוזר, עצלן, נאיבי מדי, מפוחד מהחיים וחסר אמונה.גבר חלש הוא טרף קל בידי כל האנשים הנמצאים בסביבתו. עליו ללמוד לשנות את גישתו לחיים, לקחת הרבה יותר יוזמה ואומץ, לעשות דברים, ליזום, לדחוף, להתעמת ולהשיג את מה שהוא רוצה בכוחות עצמו במקום לסמוך על אחרים ש"ידאגו" בשבילו ושיחשבו במקומו.וטיפ לסיום: גבר חלש הוא גבר שמוותר על עצמו ועל מה שחשוב לו. הוא דן את עצמו לחיים של חוסר כבוד עצמי, הטעיות ושקרים, השפלות כואבות וויתורים מיותרים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה