הגבר המאויים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הגבר המאויים 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 2424 פעמים


קווים לדמותו - איטי, זהיר, פחדן, מחושב ומתגונן / מאת יואב ברנזוןפסימיות ופחדגבר מאויים מנשים הוא בדרך כלל גבר פסימי, כבד, מפוחד ועצוב מבפנים. הוא אדם זהיר מאוד, איטי, מחושב מדי, הוא בטוח שרוצים לפגוע בו ובדרך כלל הוא נמנע מלקחת אחריות על חייו אלא ממתין שמישהו יעשה את העבודה הזו במקומו.גבר מאויים מנשים הוא גבר שפוחד ליזום מחשש לדחייה ופוחד לקחת סיכונים ולהתמודד עם משברים וקשיים אלא מעדיף להתחמק ולברוח. את הפסימיות והפחד שלו הוא מקרין גם לבת זוגתו, ואם בת זוגתו אינה חזקה מספיק - היא הולכת ונחלשת ביחד עימו.גבר מחליש ומדכא נשיםגבר מאויים מנשים הוא קודם כל גבר שמחליש את עצמו ומוריד את עצמו כל הזמן. הוא בעל ביטחון עצמי ודימוי עצמי נמוך. בדרך כלל, הוא גדל במשפחה שהורידה מערכו, זלזלה בו ולא פרגנה לו.גבר מאויים מנשים הוא גבר תינוקי וילדותי שזכה ליחס מפנק מדי - כי אף פעם הוא לא נחשב לחזק דיו כדי להתמודד עם החיים בכוחות עצמו. הוא עטוף בהגנות דביקות וסמיכות של הוריו או של נשותיו ואינו חזק מספיק כדי לקדם את עצמו בכוחות עצמו.כיצד להתמודד עם הגבר המאויים?גבר שמאויים מנשים בוחר לעצמו בדרך כלל נשים חזקות ממנו - כדי להישען עליהן. הוא מאויים מכוחן אבל בה בעת תלוי בהן. הוא מתקשה להתקדם בקצב שלהן, אבל מצד שני הוא חושש לאבד אותן ונאלץ לא לפגר אחריהן.הדרך הטובה ביותר של אישה להתמודד עם הגבר המאויים היא להימנע מלהיות המטפלת או האימא שלו, לא לטפל בו כל הזמן ולא לפקח עליו, לעודד אותו בהצלחות הקטנות שלו, לא לבקר אותו או ללחוץ אותו יותר מדי כי הוא ננעל ונסגר, לכבד אותו ולהאמין בו, לתת לו יחס מכבד ונעים, להיות אנושית ואמיתית איתו והחשוב מכל - להאמין שהוא מסוגל להצליח בכוחות עצמו.וטיפ לסיום: יחס של לחץ, התנשאות או תוקפנות מצד האישה מוציאים מהגבר המאויים את כל הצדדים השליליים שבו.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה