בחנו את עצמכם - האם אתם גברים חסרי הגנה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - האם אתם גברים חסרי הגנה? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 1895 פעמים


בחנו את עצמכם - האם אתם גברים חסרי הגנה? / מאת יואב ברנזוןגברים שמרצים את כולם על חשבון עצמםגברים שמרצים את כולם על חשבון עצמם הם גברים חלשים בעלי דימוי עצמי נמוך שמתקשים לראות את עצמם בראש הפירמידה אלא רק בתחתית שלה.הם חיים ברגשות אשם ובתחושת נחיתות כרונית הגורמת להם לפעול בצורה מרצה תוך שהם מוותרים על הזכויות ועל האינטרסים שלהם, ומתאימים את עצמם לרצונות של סביבתם הקרובה והרחוקה.גברים חלשים הופכים את הנשים שלהן לחלשות עוד יותרגברים חלשים הופכים את הנשים שלהם לחלשות עוד יותר משום שכפי שהם אינם יודעים להגן על עצמם - הם גם אינם יודעים להגן על נשותיהם.גברים חלשים הם תמיד הגברים הדפוקים או "האחרונים בתור" - וככאלה הם גם נותנים לנשותיהם את ההרגשה שהן מקופחות ונחותות.כיצד גברים חזקים מתגוננים?גברים חזקים מאמינים שהם ראשונים בתור ושמגיע להם. הם תמיד מקפידים לשים את עצמם במקום גבוה, ומשום כך מעניקים באופן טבעי תחושה דומה גם לבנות זוגם.גברים חזקים מגנים על מעמדם ואינם מניחים לאחרים לגזול מהם אותו. הם אינם מרצים אחרים אלא פועלים בהתאם לאינטרסים שלהם, ללא נקיפות מצפון או רגשות אשם. לעומת זאת, נשים שחיות עם גברים חזקים מקבלות מהם את התחושה שגם הן בעלות עוצמה, כוח ומקום בעולם.וטיפ לסיום: נשים חלשות נוטות בדרך כלל לבחור בני זוג חלשים כמותן כדי להנציח את תחושת העליבות, הקיפוח והדפיקות של עצמן.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה