מדוע נשים מעדיפות את הגברים היציבים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע נשים מעדיפות את הגברים היציבים? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 2358 פעמים


מדוע נשים מעדיפות את הגברים היציבים? / מאת יואב ברנזוןנשים מחפשות יציבותנשים מחפשות יציבות בגברים. אישה תמיד תחפש גבר שהוא יציב וחזק ממנה, כדי שהיא תוכל להישען עליו, לסמוך עליו, ללכת אחריו ולדעת שיש מישהו בעולם שיגן עליה וישמור עליה.הצורך של נשים ביציבות אצל גברים הוא גדול מזה של הגברים עצמם, משום שנשים בהווייתן ובמהותן הן פחות יציבות מגברים ופחות שכלתניות מהם אלא יותר רגשיות ואמוציונאליות מהם.משהו בו מרגיע אותיאצל נשים לא יציבות במיוחד בולט הצורך בגבר יציב. נשים טמפרמנטיות, רגשניות, חלשות אופי, מעיזות מדי, הרפתקניות, מעופפות או מרחפות זקוקות במיוחד לגבר יציב שיאזן אותן וישמור עליהן מפני עצמן.חשוב להבין שגבר יציב אינו בהכרח הגבר "החנון" או "הטוב", אלא פעמים רבות דווקא גבר "רע", "אגואיסט", בלתי צפוי ומזלזל בנשים, אבל יש בו משהו פנימי יציב וחזק.נשים בורחות מגברים מעורערים, שבורים וחלשיםלגברים יציבים יש משהו פנימי יציב וה"משהו" הזה הוא שכלתנות. גברים בעלי גישה שכלתנית הם גברים יציבים וחזקים שאינם מושפעים בסופו של דבר מרגשות. היכולת שלהם להיות קרי מזג, אגואיסטיים, ממוקדים במטרותיהם, לא רואים אף אחד ממטר וחסרי אנושיות היא שהופכת אותם בעיני נשים מסוימות ליציבים מאוד.נשים רבות בורחות מגברים שבורים, חלשים, מתרפסים, רגשניים ולהוטים מדי אחריהן. הסיבה לכך היא שחסרה באותם גברים את תכונת השכלתנות המאפיינת גברים חזקים. חוסר זה גורם לאותם גברים לאבד את המוקד שלהם בעצמם, להפסיק להאמין בעצמם, לזנוח את המטרות שלהם וללכת דווקא אחרי נשים במקום להוביל נשים ולתת להם משענת.וטיפ לסיום: הגבר הלהוט מדי אינו זוכה בדרך כלל בבחורה. דווקא הגבר הקול, הקריר, הלא מעוניין כל כך הוא זה שזוכה בה כי הוא היציב באמת עבורה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה