מהי מחלת הגברים וכיצד ניתן להתמודד עימה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי מחלת הגברים וכיצד ניתן להתמודד עימה? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 1873 פעמים


מהי מחלת הגברים וכיצד ניתן להתמודד עימה? / מאת יואב ברנזוןכסף הוא מחלת הגבריםכסף הוא מחלת הגברים משום שכסף הוא הבסיס לעולם הגברים. מרבית הגברים מחונכים להרוויח הרבה כסף, לפרנס את עצמם ואת משפחתם ולהבטיח שכסף לא יחסר.גברים חולים הם גברים שהפכו את הכסף למוקד חייהם ולכל חייהם. הם מביאים אמנם כסף הביתה אבל מעבר לכך הם מגלים חוסר יכולת, אימפוטנציה, חדלות אישים והעדר אינטליגנציה רגשית.יחסים ממוניים ולא נפשייםהטעות הבסיסית של גברים חולים היא שהם יוצרים יחסים כלכליים וממוניים עם הקרובים להם במקום לבנות איתם יחסים נפשיים ורגשיים. הם הופכים את הכסף למקור הכוח שלהם ולפריזמה דרכה הם מביטים על כל חייהם.אלה גברים שהופכים ברבות הימים ל"כספומטים" של הבית ושל הילדים במקום להיות האנשים האהובים והמורגשים של הבית. הם נסגרים בתוך מרכז הכוח שלהם, מבלי להבין שהכסף עלול להפוך מכוח לחולשה גדולה מאוד.להתפרק מהכסף - להיות בנאדםהעוצמה הכלכלית של גברים היא חוזקה עד לגבול מסוים. משלב מסוים היא הופכת לנכות רגשית, אם לא לומדים להיות מאושרים ולבנות יחסים רגשיים עם הסביבה במקום יחסים כלכליים, קרים וטכניים.גברים שמקיפים את עצמם בכסף ובמותרות, אבל אינם יודעים לבנות יחסים רגשיים, נעימים, יפים ומעודנים, הופכים ברבות הימים לאנשים אוטיסטים, נכים רגשית, מנותקים מסביבתם ואטומים לקרובים אליהם. למרות כל הכסף שיש בידיהם - מבחינה רגשית הם מבודדים, חסרי אהבה ומלאי פחדים.וטיפ לסיום: אהבה וחום הם העוצמה האמיתית של כל אדם. כסף הוא כוח זמני ומטעה שאין בו עוצמה אמיתית, למעט היכולת ליצור תנאי מחייה נוחים יותר.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה