מהו כלל הזהב להשקעה כספית נכונה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו כלל הזהב להשקעה כספית נכונה? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 2834 פעמים


מהו כלל הזהב להשקעה כספית נכונה? / מאת יואב ברנזוןכל נכס שתרכשו הוא נכס המפסיד כספיםכמעט כל נכס שתרכשו בימי חייכם הוא נכס שמפסיד כספים. אם תבדקו את השווי הכלכלי האמיתי של כל רכב, דירה, בגד או אוכל שרכשתם במהלך חייכם תגלו שברוב המקרים הפסדתם עליהם כסף רב - משום שבעצם הרכישה והשימוש בנכסים הללו ניצלתם אותם ושחקתם אותם ואת ערכם. רבים חושבים - בטעות - שניתן להרוויח כסף מעצם רכישת נכסים. לאמיתו של דבר, רוב הנכסים המשרתים אותנו הם נכסים המביאים עלינו הפסדים כספיים בצורה כמעט וודאית.זו הסיבה מדוע אנשים שרוכשים בתים בכסף שאין להם - מפסידים עליהם כסף רב. זו הסיבה מדוע אנשים שרוכשים רכבים בכסף שאין להם - מפסידים עליהם כסף רב. זו הסיבה מדוע אנשים שרוכשים מוצרי צריכה שונים לבתיהם - תמיד מפסידים עליהם כסף רב.ישנו רק סוג נכס אחד שיכול להניב לכם רווחים כספיים אמיתייםרווחים כספיים אינם נובעים מרכישת נכסים שאינם שלכם, אלא משימוש נכון רק בנכסים שהם באמת שלכם. למשל, אם יש לכם קרקע בבעלותכם וכסף ברשותכם - תוכלו להקים על הקרקע בית ולהשכירו ברווח בטוח. אולם אם אין לכם קרקע או כסף - ואתם לווים כסף כדי לרכוש נכסים אלו ולהשכירם לאחרים ברווח, דעו לכם שאתם עומדים להפסיד את כספכם כמעט בוודאות.ישנו רק סוג אחד של נכסים שיכול להניב לכם רווחים כספיים אמיתיים ובטוחים: הון. ההון האנושי שלכם וההון הממוני שלכם הוא הנכס היחידי האמיתי שיכול להניב לכם רווחים כספיים עצומים וממשיים. באמצעות היצירתיות, הכישרון וההתמדה שלכם תוכלו לעבוד, ליצור ולהרוויח מעמל כפיכם כסף רב. במקביל, אם תעשו שימוש חכם בכסף הממשי שלכם - ולא בכסף שאותו אתם לווים - תוכלו לגרום לו לעבוד בשבילכם ולעזור לו להרוויח עבורכם כסף נוסף.תנו לכסף לעבוד בשבילכם - אל תשעבדו עצמכם לכסףאנשים רבים רוכשים נכסים באמצעות הלוואות ומשכנתאות - ובדיוק כך הם גורמים לעצמם לעבוד בשביל הכסף של אחרים. אנשים רבים מנסים לכסות את המינוס בבנק באמצעות הלוואות - וכך הם רק משעבדים את עצמם יותר ויותר לכסף שלא שייך בכלל להם.זכרו, במקום לשעבד את עצמכם לכסף של אחרים - למדו לעשות שימוש יעיל בהון האנושי שלכם ובהון הממוני שלכם. עבדו בעבודה שבה תהיו הכי טובים ועשו שימוש חכם רק בכסף שלכם ולא בכסף של אחרים.וטיפ לסיום: הדרך הבטוחה ביותר להרוויח כסף מהעולם היא לתת מעצמכם משהו נפלא בתמורה לעולם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה