מהו כסף ומהי מטרתו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו כסף ומהי מטרתו? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 5475 פעמים


מהו כסף ומהי מטרתו? / מאת יואב ברנזוןכסף כמטרהכסף הוא כוח או אנרגיה מרוכזת שניתן להפעילה בכיוונים שונים ולמטרות שונות. עבור אנשים רבים הכסף הפך למטרה בפני עצמה ולא אמצעי בלבד. כסף כמטרה הוא דבר משחית, בזבזני וחסר כל משמעות.מי שיש לו הרבה כסף והוא אינו עושה בו שימוש - מבזבז את הכוח הטמון בכסף שלו והופך את הכסף למטרה במקום לאמצעי להשגת יעדים, הנאות, אושר, שמחה וחוויות חדשות.כסף כאמצעיפחד גורם לאנשים להפוך את הכסף שלהם למטרה בלבד. אנשים שרוצים רק לחסוך את כספם או לצבור כמות מסוימת של כסף או להימנע מהוצאות או לשבת על הכסף ולא להשתמש בו - הם אנשים שהפכו את הכסף לערך בפני עצמו, במקום להבין את עוצמתו של הכסף.כסף חייב לנוע ולעבוד כל הזמן. יש לעשות בו שימוש. יש להפעיל אותו ולנצל אותו - כדי לשפר את רמת החיים, את איכות החיים, את המודעות ואת אפשרויות הבחירה וכדי לפוגג את הפחד והדאגה הגורם לאנשים להיצמד לכספם במקום לעשות בו שימוש מועיל.כיצד להשתמש בכסף?כסף מיועד כדי להשיג רמת חיים נוחה, כדי להגשים חלומות, כדי להשיג חפצים ונוחיות, כדי לחוות את החיים, כדי לפתוח את הראש. אין שום משמעות לכסף אם לא עושים בו שימוש.כסף עומד ולא מנוצל הוא רק נייר. אין לו שום כוח, שום פוטנציאל ושום תנועה. לא טוב להעמיד את הכסף אלא חשוב להזרים את הכסף, לתת לו כיוון ולרתום אותו להשגת יעדים, מטרות וחפצים.וטיפ לסיום: התנועה של הכסף היא המקור האמיתי לכל שפע כלכלי.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה