מה ההבדל הקריטי בין מינוס לבין מינוף בעסקים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל הקריטי בין מינוס לבין מינוף בעסקים? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 2238 פעמים


מה ההבדל הקריטי בין מינוס לבין מינוף בעסקים? / מאת יואב ברנזוןמינוס - אין מאיןמינוס הוא מצב כלכלי בו אין לכם דבר. מתוך החסר הזה אתם יוצרים בור של חובות שהסיכוי לכסותו הוא כמעט בלתי אפשרי. אנשים שחיים במינוס הם למעשה אנשים שחיים ללא כלום, והם רגילים למצב של חסר תמידי.כשיש לכם רק מינוס בחיים, ללא צבירה, חסכונות, נכסים או כל דבר בעל ערך - אתם נמצאים במצב בסיסי שלילי, שבו כל פעולה שתעשו תוביל אתכם לשליליות נוספת, אלא אם כן תעברו ממינוס לפלוס דרך שורה של מעשים ופעולות, עד שתגיעו למצב של צבירה חיובית שבו יש לכם כספים נזילים, נכסים ובטחונות.מינוף - אין מישמינוף הפוך למינוס למרות שלכאורה הוא נראה דומה. מינוף הוא מצב שבו אתם מכפילים את מה שיש לכם על ידי נטילת הלוואות, בעוד שמינוס הוא מצב שבו אתם מגדילים את מה שאין לכם על ידי נטילת הלוואות.במינוף להבדיל מבמינוס, אתם נמצאים במצב צבירה חיובי שבו יש לכם נכסים, כספים נזילים ובטחונות אך אתם רוצים להגדיל אותם, ולצורך כך אתם נוטלים הלוואה בגובה תיק הנכסים שלכם או פחות. במינוף להבדיל מבמינוס יש לכם ידיעה גמורה שתוכלו להחזיר את ההלוואה שנטלתם בכל רגע נתון, כי תמיד תוכלו לממש את מה שיש לכם ולהשיב את ההלוואה במלואה.בנו עסקים ממינוף ולא ממינוסעסקים שבנויים על מינוס או על חובות הם תמיד עסקים שנכשלים משום שנקודת הפתיחה שלכם היא אנרגיה שלילית. אלה עסקים שנבנים מתוך שליליות וחוסר ולכן ברוב המכריע של המקרים הם גם נותרים כאלה.לעומת זאת, לעסקים שבנויים על מינוף יש סיכוי ההצלחה גדולים בהרבה, משום שנקודת ההתחלה שלהם היא פלוס וחיוביות. אלה עסקים שיכולים לצמוח, כי הם בנויים על צבירה חיובית ועל מצב אמיתי של אין מיש ולא של אין מאין.וטיפ לסיום: קודם תסגרו את כל המינוסים שלכם בחיים ותצברו מידה מסוימת של כסף או נכסים, רק אחר-כך תיכנסו למינוף בעסקים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה