מומחיות היא הדרך המהירה והנכונה ביותר להגדיל את הכנסותיכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מומחיות היא הדרך המהירה והנכונה ביותר להגדיל את הכנסותיכם  

מאת   26/08/2008 |  נצפה 1666 פעמים


מומחיות היא הדרך המהירה והנכונה ביותר להגדיל את הכנסותיכם / מאת יואב ברנזוןהכולבויניקיםכולבויניקים הם אנשים שמבינים מעט בהרבה דברים אך אינם מתעמקים או מתחייבים לשום תחום מסוים. כתוצאה מכך, הם מרוויחים מעט ובדרך כלל משתמשים בהם כדי לסתום חורים או כדי לעשות עבודה של מספר אנשים.המומחיםהמומחים הם אנשים שמבינים מאוד בתחום מסוים ומתעמקים בו במשך שנים. המומחים מרווחים הרבה יותר מהכולבויניקים משום שהידע שלהם הוא ייחודי וקשה מאוד למצוא מישהו אחר בדרגת מומחיות כמו שלהם.מומחיות מביאה כסף וסיפוקכאשר אתם מתמחים בתחום מסוים, מתעמקים בו ומתחייבים אליו אתם גם מבטיחים שהכנסותיכם יגדלו ואתם גם מקבלים סיפוק רב יותר מעבודתכם, משום שככל שמעמיקים ומבינים בתחום מסוים כך שולטים בו ונעשים מאוד טובים בו.וטיפ לסיום: ללא מומחיות אין כסף. שטחיות תביא אתכם לשכר נמוך, לתקיעות תעסוקתית ולתחושה של החמצה אישית.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה