מה ההבדל בין נסיינים וממליצים וכיצד הם קשורים להצלחת העסק שלכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין נסיינים וממליצים וכיצד הם קשורים להצלחת העסק שלכם? 

מאת   26/08/2008 |  נצפה 1806 פעמים


מה ההבדל בין "נסיינים" ו"ממליצים" וכיצד הם קשורים להצלחת העסק שלכם? / מאת יואב ברנזוןנסייניםנסיינים הם אנשים שמוכנים לנסות לרכוש את המוצר או השירות שלכם גם ללא המלצות. נסיינים מתאפיינים בנועזות, בחוש הרפתקנות, בצורך להתנסות או במצוקה צרכנית הגורמת להם להתנסות בשירות או במוצר שלכם ללא שיקול דעת מקדים.ממליציםממליצים הם אנשים שהתנסו במוצר או בשירות שלכם והם מרוצים ממנו. ממליצים הם הבסיס האמיתי לעסק שלכם משום שהם "המפרסמים הטבעיים" המפיצים את קיומכם ועושים עבורכם את שירות השיווק וההפצה הטובים ביותר שתוכלו לקבל אי פעם.מוניטין והצלחה של עסק נבנים בזכות ממליציםמוניטין טוב והצלחה של עסק אינם נבנים בזכות נסיינים רבים אלא בזכות ממליצים רבים. אם ברצונכם להצליח עסקית, אינכם יכולים להתבסס על הזיכרון הקצר של אנשים או על תנועת נסיינים חדשים לעסק שלכם אלא עליכם לתת לאנשים שירות מקצועי ומעולה כדי שהם יהפכו לממליצים שלכם.וטיפ לסיום: 80% מהצלחת עסק הם הלקוחות החוזרים, המרוצים והממליצים שלו. רק 20% הם נסיינים או לקוחות מזדמנים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה