מהם יחסים קרים וכיצד ניתן להימנע מהם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם יחסים קרים וכיצד ניתן להימנע מהם? 

מאת   23/08/2008 |  נצפה 3331 פעמים


מהם יחסים קרים וכיצד ניתן להימנע מהם? / מאת יואב ברנזוןניכור ולהטיחסים קרים הם יחסים שאין בהם חום, עדינות ורוך. הם יכולים להיות יחסים מנוכרים אבל הם יכולים להיות גם יחסים לוהטים ואמוציונאליים מדי.ניכור מצד אחד או להט רב מדי מצד שני מובילים ליחסים קרים. ביחסים כאלה, בני הזוג אינם פועלים בהרמוניה אחד עם השני אלא נעים בין שני מצבים קיצוניים: או שהם מנוכרים ומרוחקים מאוד אחד מהשני או שהם קרובים ומחוברים מדי אחד לשני.יחסים חמיםיחסים חמים הם יחסים הרמוניים ועדינים. ביחסים כאלה אין ניכור וריחוק מצד אחד אבל אין גם להט גדול מדי ומוגזם המוביל לסימביוזה. מה שיש ביחסים כאלה הוא כבוד, תקשורת, הבנה והתחשבות הדדית של בני הזוג.יחסים חמים הם יחסים של אינטימיות, של שמירת גבולות, של צמיחה ופרגון ושל עבודת צוות. כל אחד מבני הזוג מעריך, מחשיב ומכבד את הצד השני - וזה הבסיס היחידי והאמיתי ליחסים חמים.כיצד מחממים את היחסים?אם ברצונכם לחמם את היחסים שלכם עליכם ללמוד כיצד להיות אנשים חמים בעצמכם. במקום להאשים ולריב עם בני זוגכם - עליכם לדבר ולהקשיב להם ברצינות. במקום לכעוס ולשנוא אותם - עליכם לכבד ולהתחשב ברצונות שלהם. במקום להעניש אותם - עליכם לפנק אותם.ככל שאתם מביאים יותר רוך ועדינות לתקשורת, ליחסים ולמיטה כך אתם מחממים את הזוגיות שלכם והופכים אותה לאינטימית ונעימה יותר ויותר.וטיפ לסיום: יחסים קרים סובלים מחוסר סבלנות ומתח כרוניים בעוד שיחסים חמים מצטיינים באכפתיות ובתשומת לב.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה