המקצוע שלנו משקף את האישיות שלנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המקצוע שלנו משקף את האישיות שלנו  

מאת   21/08/2008 |  נצפה 1733 פעמים


המקצוע שלנו משקף את האישיות שלנו / מאת יואב ברנזון

המקצוע כן מגדיר את האישיות שלנוהמקצוע מגדיר במידה רבה את האדם. בחירה מקצועית אינה אקראית, אלא משקפת נטיות התנהגותיות, דרכי חשיבה, מבנה אישיותי, צרכים ומניעים של האדם.לכל מקצוע מהות אחרת ושונה משלו. בחירה של אדם במקצוע כלשהו משקפת את הצורך שלו להתחבר או לבטא את אותה מהות.המקצוע ופשרולמשל, אומנים הם אנשים בעלי כמיהה לחיי חופש וצורך חזק במרחב אישי לביטוי עצמי. סופרים הם אנשים בעלי דמיון מפותח וחשיבה עצמאית שאינם כבולים למסגרות.מנהלים בכירים הם אנשים בעלי שליטה עצמית גבוהה ורגש אחריות מוגבר. אנשי שירות הביטחון הם אנשים שורדים הזקוקים לביטחון כל חייהם.המקצוע מחלחל לאישיות של האדםזה בלתי אפשרי להפריד בין האדם למקצוע שלו - משום שבחירתו במקצוע מסוים אינה אקראית או סתמית אלא משקפת את הלך רוחו ואת מי שהוא ואת מה שהוא.שימו לב, אפילו אם אדם אינו אוהב את המקצוע שלו אך ממשיך לעסוק בו - במשך השנים המקצוע מחלחל לתוך האישיות שלו ומעצב אותו בהתאם, בין אם ירצה בכך או לא.וטיפ לסיום: בחירה מקצועית היא בחירה קריטית לחיינו - משום שהיא לא רק תקבע את הפרנסה שלנו אלא בעיקר תעצב את מסלול חיינו, את אישיותנו ואת צורת ליבנו.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה